صفحه اصلی » ورزشی » ورزش در سبد خانوار اصفهانی قرار بگیرد/ اصفهان در بخش قهرمانی در جایگاه اصلی خود قرار ندارد

ورزش در سبد خانوار اصفهانی قرار بگیرد/ اصفهان در بخش قهرمانی در جایگاه اصلی خود قرار ندارد

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: در اصفهان زمینه‌های خوبی وجود دارد. امیدوارم از اولین اهداف جواد محمدی قرار دادن ورزش در سبد خانوار باشد.

تاریخ انتشار: ۱۸:۳۸ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۷

به گزارش صاحب نیوز؛  مراسم تکریم «سیدمحمد طباطبایی» رئیس سابق اداره کل ورزش و جوانان و معارفه «جواد محمدی» به عنوان سرپرست جدید این اداره با حضور سید محمد پولادگر، نماینده وزیر ورزش، جمعی از رؤسای سابق و مدیران ورزشی و ورزشکار استان در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

محمد پولادگر  در مورد اهمیت ورزش در این مراسم اظهار کرد: ورزش کم دیده می‌شود و مورد بی مهری قرار می‌گیرد. این درحالی است که باید توجه بیشتری به آن شود.

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان افزود: یکی از دلایل موفقیت طباطبایی استفاده از مدیران مدیران کل اسبق بوده است. مدیران کل‌های اسبق تجربه چندین سال ورزش هستند. این که مدیر کلی به درجه‌ای برسد که از تجربه مدیران قبلی استفاده کند نشان از بلوغ وی است و باید مورد تحسین قرار بگیرد همچنین مدیران دیگر را ترغیب کرد که این کار را کنند. ما به راحتی سرمایه‌های انسانی و مدیریتی‌مان را از دست می‌دهیم سرمایه‌هایی که برای رشد و آزمون و خطاهای آنان هزینه کرده است.

وی بیان کرد: انسان‌ها می‌تواند با استفاده از تجربیات دیگران چندین سال زندگی کنند. کتاب معجزه پیامبر ما نیز بخش عمده اش به تاریخ و روایت وقایع تاریخی پرداخته است. امیدوارم جواد محمدی نیز از تجارب مدیران قبلی استفاده بکند تا جامعه ورزش استان هزینه آزمون و خطاهای وی را ندهد. امیدوارم در حوزه مدیریتی استفاده از تجارب مدیران و ریش سفیدان نهادینه شود زیرا نباید این تجارب کنار گذاشته شده و هزینه آن دور ریخته شود.

پولادگر متذکر شد: امیدواریم جواد محمدی در این راه استوار و محکم قدم بردارد و با استفاده از تجارب مدیران قبلی هم در حوزه مدیریتی و هم ورزش قهرمانی و همگانی به موفقیت‌های بزرگی برسد. اصفهان شرایطی خوبی دارد که به طور مثال به راحتی می‌شود دوچرخه سواری کرد و مانند تهران نیست که دوچرخه سوار به دلیل سربالایی و سرپایینی‌های شدید شهر به مشکل بخورد.

وی ادامه داد: همین نقطه قوتی است که می‌تواند با آن ورزش را در سبد خانواده‌ها قرار داد. سال‌های قبل مردم وسیله نقلیه موتوری داشتند اما از دوچرخه استفاده می‌کردند، این اتفاق باید در اصفهان مجدد رخ بدهد.

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: امروزه زندگی‌ها به گونه‌ایست که فعالیت‌های بدنی بسیار پایین است و همین موضوع تهدیدی برای سلامت جامعه به شمار می‌رود. ورزش باید مهم‌ترین نقش را در حوزه سلامت اجرا کند. در اصفهان زمینه‌های خوبی وجود دارد. امیدوارم از اولین اهداف جواد محمدی قرار دادن ورزش در سبد خانوار باشد.

وی تاکید داشت: ورزش استان اصفهان به خصوص در بخش قهرمانی به اعتقاد من در جایگاه اصلی خود قرار ندارد و امیدوارم امروز شروع راه رسید به جایگاه اصلی ورزش اصفهان باشد.

پولادگر توضیح داد: در بسیاری از رشته‌ها پتانسیل‌های زیادی وجود دارد که زمینه‌ای برای شکوفایی آن به وجود نیامده است. باید همه در کنار هم کمک کنیم تا به قله و جایگاه اصلی اصفهان در موفقیت برسیم. امیدوارم که خانواده بزرگ و قدیمی اصفهان همگام و همراه مدیر کل جدید باشند همچنین مدیران دیگر نیز به مدیر جدید کمک کنند تا ورزش اصفهان به دوران رشد و بالنگی خود برسد.

وی در ادامه گفت: ورزش یکی از دلم‌مشغولی‌های جوانان است و جوانان یکی از گروه‌های هدف ورزش است. اتفاقات خوبی در راه است و برنامه‌های خیلی خوبی در حوزه جوانان در حال انجام است. امیدوارم مدیر کل جدید بتواند مطالبات به حق جوانان استان را به خوبی انجام دهد.

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: در جوار شهدا انسان باید مطالبه‌گری را کنار بگذارد و خود را بدهکار مردم بداند. بسیاری از ما حواسمان نیست که بدهکار مردم هستیم یا طلب کار آنان، باید همیشه حواسمان باشد که بدهکار مردمی هستیم که بهترین‌هایشان را برای این انقلاب و اسلام از دست داده‌اند.

وی توضیح داد: جدیداً افرادی وجود دارند اتفاقات بزرگ و موفقیت‌های بزرگی به ویژه در ورزش را کم رنگ می‌کنند تا مورد توجه قرار نگیرند و این موضوع در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ است، زمانی که از رخدادی تعریف می‌شود همه کسل می‌شوند ولی تا از موضوعی انتقاد می‌شود همه با دقت گوش می‌هند.

پولادگر در پایان گفت: مدیریت‌هایی که پر از غلط‌گیری است بیشتر و بهتر کار می‌کنند. این موضوع خواست دشمن است و در حال فرهنگ شدن در جامعه است. نتیجه هم دلی و هم زبانی پیروزی ماست و شکاف و تفرقه نتیجه‌ای جز شکست ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × 1 =