صفحه اصلی » استان اصفهان » سرتاسر نصف جهان فریاد حمایت از فلسطین و انزجار از رژیم کودک کش شد

سرتاسر نصف جهان فریاد حمایت از فلسطین و انزجار از رژیم کودک کش شد

مردم سرتاسر استان پهناور اصفهان در  چهل و سومین روز قدس با حضور خود یکبار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند و در شهرها و روستاهای استان این مراسم را با حضور پرشور برگزار کردند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۷ - جمعه ۱۴۰۱/۰۲/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ امروز یکبار دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ابتکار جاویدان بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی روز قدس رسیدیم؛ آنچه که امسال به راهپیمایی روز جهانی قدس اهمیت مضاعف داده است، تلاش برخی کشورهای مرتجع منطقه در مشروعیت بخشیدن به دولت اسرائیل از طریق عادی‌سازی روابط و ایجاد روابط دیپلماتیک است؛ و روز قدس فرصت مناسبی برای اعلام همدلی و همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و روحیه دادن به آن‌ها است.

در سراسر استان اصفهان مردم در  چهل و سومین روز قدس با حضور خود یکبار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند و در شهرها و روستاهای استان این مراسم را با حضور پرشور برگزار کردند.

*راهپیمایی مردم روستای اریسمان نطنز

 

*مردم شهرضا در حمایت فاسطینی ها به میدان آمدند

مردم شهید پرور شهرضا در آخرین جمعه ماه مبارك رمضان همچون گذشته با حضور پررنگ خود در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و نظام جمهوری اسلامی فریاد زدند.

*شاهین شهری ها کوچک و بزرگ در روز قدس حاضری زدند

مردم شاهین‌شهر با شعار “رژیم صهیونیستی، جرثومه فساد است، آزادی فلسطین، مرهون اتحاد است” نسبت به لزوم آزادی فلسطین از  دست رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کردند و با شعار “وحدت ما نغمه توحید ماست، «قُدسُ لَنا» شعار جاوید ماست” قدس را حق مردم مسلمان جهان خواندند.

شعارهای با اتحاد ملت فلسطین، آزاد گردد قبله‌ی مسلمین” ، “یاد امام خمینی پاینده باد، رهبر ما خامنه‌ای زنده باد و  خامنه‌ای رهبر امت ماست، دشمن شیطان بزرگ آمریکاست” نیز از جمله شعارهای مردم شاهین‌شهر به شمار می‌رفت.

*حضور پرشور مردم خوانسار

مراسم راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس با حضور نوجوانان، جوانان، مسؤولان و اقشار مختلف مردم خوانسار در حمایت از  ملت مظلوم فلسطین همزمان با استان آغاز  شده است.
این راهپیمایی از ساعت  ۱۱ صبح در خوانسار در  عبور از مسیر میدان سپاه، خیابان آیت الله خوانساری، میدان ۲۲ بهمن، خیابان امام و حسینیه شهدا با حضور اقشار مختلف مردم با سر دادن
شعارهای مرگ بر صهیونیست غاصب، مرگ بر آل سعود و مر گ بر آمریکا به  سوی مصلای  شهر  خوانسار آغاز  شده است.

*مردم شرق اصفهان با حضور گسترده خود به حمایت مردم فلسطین آمدند

*شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس یک وظیفه دینی و انسانی است

سرهنگ جواد داستانی ضمن آرزوی قبولی طاعات مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار شرق اصفهان اظهار کرد: انشالله توفیق کسب فیض الهی در پایان این ماه نصیب همه مومنان و روزه داران شده و بتوانیم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نیز با عمل به تکلیف خود در راستای دفاع از مردم مظلوم فلسطین یکپارچه حاضر شویم.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه امام علی علیه السلام با بیان اینکه روز قدس یکی از مهم ترین موضوعات برای ما و جهان اسلام است، گفت: روز قدس به عنوان یک روز ملی و به یاد ماندنی برای مقاومت ملت فلسطین قلمداد می شود و اگر امروز شاهد افول رژیم کودک کش صهیونیسم هستیم چیزی نیست به غیر از فرمایش مهم و اساسی امام راحل و امام خامنه ای مدظله العالی که فرمودند تنها راه برون رفت ما از مشکلات، مقاومت است.
وی تصریح کرد: امروز شاهد آن هستیم که در سرزمین‌های اشغالی مردم مظلوم فلسطین با مقاومت‌هایی که از خود نشان دادند با حمایت‌هایی که جهان اسلام و خصوصا ملت ایران از مردم مظلوم فلسطین داشتند؛ افول رژیم صهیونیستی حتمی است.
سرهنگ داستانی با اشاره به پایه های سست رژیم غاصب اسرائیل تاکید کرد: این رژیم که ادعای داشتن تجهیزات نظامی را دارد امروز در مقابل سنگ های مردم مظلوم فلسطین توان مقاومت را ندارند و شکست آن‌ها الحمدلله روزبه‌روز بیشتر می شود و شاهد هستیم که رژیم منفور اسرائیل در منطقه هیچ فایده ای نداشته و نخواهد داشت و باید از منطقه خارج شود؛ همان‌طور که حضرت امام ره فرمودند ما رژیمی به نام رژیم صهیونیستی یا کشوری بنام کشور اسرائیل نخواهیم داشت.
وی افزود: امروز وضعیت مقاومت و مسئله فلسطین مهم‌ترین موضوعات حال حاضر جهان اسلام است و از سوی دیگر رژیم صهیونیستی که از منفورترین رژیم‌ها دنیای اسلام است در کنار ارباب خودش آمریکای جنایت‌کار از دیدگاه مردم و در دل مردم جایگاهی ندارند و منفورترین رژیم در دنیای اسلام هستند و باید دنیای اسلام برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین یکپارچه حاضر شوند.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه امام علی علیه السلام با دعوت از مردم شرق اصفهان برای حضور در راهپیمایی روز جمعه خاطرنشان کرد: در این‌جا من از همه عزیزان برادران و خواهران عزیز و بزرگوار، جوانان و نوجوانان درخواست می کنم که طبق فرمایش امام و رهبری که فرمودند دنیای اسلام امروز نیاز به حمایت دارند و لذا امروز وظیفه دینی، الهی و انسانی ما هست که با حضور در راهبپیمایی روز قدس که از ابتکارات امام راحل در راستای حمایت از مردم فلسطین، شرکت کرده و به ملت مقاوم فلسطین اعلام کنیم که تا اخرین لحظه و تا نابودی اسرائیل در کنار شما هستیم.

 

*فریاد استکبارستیزی مردمان لنجان

مردم با بصیرت و ولایتمدار شهرستان لنجان همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

*مردم اردستان حضور دشمن شکن داشتند

در اردستان نیز مردم با حضور پرشور خود با هر سن و سالی در راهپیمایی روز قدس امسال حضور پرشور داشتند

*مبارکه ای ها حمایت از فلسطین را به رخ کشیدند

راهپیمایی روز قدس در آخرین روز جمعه ماه مبارك رمضان با حضور آحاد مردم مباركه برگزار شد در این راهپیمایی تظاهر كنندگان با شعارهای مرگ بر آمریكا ، مرگ بر اسرائیل و الله و اكبر خامنه ای رهبر حضور قدرتمند خود را در حمایت از مردم فلسطین در خیابان های مباركه به رخ جهانیان كشیدند.

در این راهپیمایی، شركت كنندگان ، پرچم آمریكا و رژیم صهیونیستی را سوزاندند و انزجار خود از اقدامات وحشیانه این دولت ها در كشورهای مسلمان را به نمایش گذاشتند.

مردم ولایتمدار شهرستان مباركه با حمل دست نوشته هایی با عنوان های « فلسطین پاره تن اسلام است »، « روز قدس، روز همبستگی با ملت مظلوم فلسطین» و « حمایت از قدس شریف بر همه مسلمانان واجب است» ، حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را فریاد زدند.

*نجف آبادی ها حضور پررنگ خود را در روز قدس به نمایش گذاشتند

روز  جهانی قدس در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی روزی بزرگ و به یادماندنی است، روزی  که بزرگ معمار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) آن را بنیان نهاد و  با گذشت سال‌ها، این روز در تقویم مبارزات مردم آزاده جهان به نماد استکبارستیزی و مبارزه با صهیونیسم اشغالگر بدل شده است.

*حضور پرشور مردم فریدونشهر 

روز  جهانی قدس در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی روزی بزرگ و به یادماندنی است، روزی  که بزرگ معمار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) آن را بنیان نهاد و  با گذشت سال‌ها، این روز در تقویم مبارزات مردم آزاده جهان به نماد استکبارستیزی و مبارزه با صهیونیسم اشغالگر بدل شده است.

مردم فریدونشهر همراه با شور و شوق مضاعف در راهپیمایی  روز جهانی قدس به فرمان  امام و رهبری لبیک گفته و برگ زرینی در  تاریخ این شهرستان به ثبت رساندند.

*حضور پرشور مردم بویین میان دشت

مردم بویین میان دشت نیز همزمان با مردم سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس حضور یافتند، در این مراسم جمعی از مسئولان و نیز اقشار مختلف مردم حضور داشتند؛ راهپیمایان با در دست داشتن پلاکارد ها و شعار نوشته ها و با سر دادن فریاد های “مرگ بر آمریکا” و ” مرگ بر اسرائیل” نفرت و انزجار خود را از استکبار اعلام کردند.

*دهاقانی ها سنگ تمام گذاشتند

راهپیمایی روز قدس شهر دهاقان از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسؤولان شهرستان از مقابل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آغاز و روزه‌داران دهاقانی مسیر بلوار انقلاب، سه راه معلم، خیابان معلم، خیابان بشارت، میدان دفاع مقدس، خیابان شهید سیدرضا حجازی، مسجد سادات، خیابان شهیدان جابر انصاری را راهپیمایی می‌کنند و سپس در مسجد حضرت فاطمه زهرا(س)  برای اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه تجمع می‌کنند.

راهپیمایی روز قدس همچنین در شهر گلشن و تعدادی از روستاهای بخش مرکزی دهاقان برگزار می‌شود.

*آتش زدن پرچم رژیم صهیونیستی در شهرستان های اصفهان

مردم شهرستان های استان اصفهان یکبار دیگر با شعارهای چون مرگ بر آمریکا و مرگ بر رژیم صهیونیستی انزجار خود را از رژیم کودک‌کش صهیونیست اعلام کردند و با حضور خود تجدید بیعتی با آرمان‌های انقلاب داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 − هشت =