صفحه اصلی » استان اصفهان » سردار جوانی: سران اسرائیل بیش از آنکه دیر شود، فرار کنند

سردار جوانی: سران اسرائیل بیش از آنکه دیر شود، فرار کنند

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سران رژیم غاصب ببینند که پیشگامان رهایی قدس چگونه با زبان روزه با شور و نشاط، پایداری بر قدس شریف را اعلام می‌کنند، بهتر است که سران اسرائیل بیش از آنکه دیر شود فرار کنند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۹ - جمعه ۱۴۰۱/۰۲/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار یدالله جوانی ظهر امروز  در مراسم روز قدس اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای مقاومت اظهار کرد: مردم اصفهان، زنان و مردان و پیران و جوانانی که همانند مردم  ایران و سایر سرزمین‌های اسلامی در این راهپیمایی شرکت کرده‌اند، آگاه باشید که امروز قلب امام زمان(عج) را با این حضور خشنود ساختید، روز قدس هدیه الهی بود که بر قلب امام (ره) نازل شد و ایشان با اعلام این روز یک یادگار ماندگار ارزشمند را به جای گذاشتند، که امروز آثار آن آشکار است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد اینکه چرا حمایت از مردم فلسطین مهم است، گفت: این اهتمام برای حضور تمام قد و با توان قوا برای فلسطین مهم است، آن هم در شرایطی که با گذشت چندین دهه در موضوع فلسطین و قدس شریف، اکنون دو نوع سوال در افکار عمومی‌ در موضوع فلسطین مطرح است، ابتدا کسانی که می‌پرسند چرا باید برای آزادی قدس هزینه کنیم و نیروی قدس سپاه پاسداران داشته باشیم؟ که این نوع سوال در شرایط جنگ ترکیبی مطرح می‌شود.

وی بیان کرد: اما سوال دوم این است که آیا به راستی وعده سرنگونی رژیم صهیونیستی محقق می‌شود؟ کسانی که می‌گویند چرا روز قدس را گرامی می‌دارید اگر بدانند که فلسطین چگونه اشغال شد، قطعاً نگاهشان تغییر می‌کرد؛ ۷۵ سال پیش کشوری به نام رژیم صهیونیستی وجود نداشت و کشورهای غربی به ویژه انگلیس به جهت ایجاد اختلاف در اسلام، سناریوای را طراحی کردند تا رژیم غیراسلامی را در فلسطین ایجاد تا از پیشرفت اسلام جلوگیری کنند.

سردار جوانی متذکر شد: امام خمینی فرمودند که اسرائیل غده سرطانی در پیکره جهان است، به همین دلیل اگر غده سرطانی ریشه کن نشود می‌تواند پیکر اسلام را نابود کند، بنابراین استراتژی محو رژیم صهیونیستی که از سوی رهبر انقلاب مطرح شد ریشه کن کردن غده سرطانی است، برادران و خواهران مسلمان امروز در مسیری گام بر می‌داریم که انتهایش محو رژیم صهیونیستی است.

وی توضیح داد: در روی کره زمین با رژیم اسرائیل مبارزه می‌کنیم  و این یک سوالی است که خصوصا در زمان جنگ ترجیحی و شناختی روی آن تاکید می‌شود و یک سوال هم از سوی نیروهای انقلابی و مومنان و توده‌های متدین است و آن اینکه ایا به راستی به روزی آزادی قدس شریف را خواهیم دید؟ ایا این جمله مقام معظم رهبری که فرمودند رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را تجربه نخواهد کرد، جامه عمل به خود می‌پوشد؟

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: پیش از پیروزی انقلاب، اسرائیل غاصب با برخورداری از قدرت انگلیس و آمریکا بی‌رحمانه مردم فلسطین را سرکوب و قتل عام کرد تا بتواند خود را تثبیت کند، در همین فضا که دولت‌های اسلامی برای تسلیم شدن در برابر اسرائیل صف کشیده بودند، انقلاب اسلامی در ایران پیروز شد و امام خمینی در آن زمان مبحث اتحاد مسلمانان در برابر اسرائیل را مطرح کردند.

وی اذان داشت: مگر می‌شود ما پیرو رسوالله باشیم ولی نسبت به ظلم اسرائیل ساکت و بی تفاوت باشیم، بر همین اساس امام خمینی روز قدس را مبتنی بر آموزه‌های دینی معرفی کردند و امروز پس از گذشت ۴۴ سال انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب فرمودند رژیم صهیونیستی که ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، با پیروزی انقلاب اسلامی در مسیر افت قدرت قرار گرفته است.

سردار جوانی در ادامه گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی، تدابیر رهبر انقلاب و شکل گیری گروه‌های مقاومت سنگ‌های در دستان مردم فلسطین به موشک‌های نقطه زن و پهباد های انتحاری تبدیل شده است تا هر نقطه از رژیم صهیونیستی را به آتش بکشند؛ در این راستا شاهد بودیم که اسرائیل پس از ۳۳ روز جنگ از حزب الله لبنان شکست خورد، همچنین در جنگ‌های ۲۲ روزه و ۱۲ روزه اخیر رژیم صهیونیستی با ملت فلسطین ثابت شد که رژیم صهیونیستی قادر به جنگ با نیروهای مقاومت نیست؛ رژیم صهیونیستی امروز جرأت هیچ کاری را ندارد و اگر دست از پا خطا کند با واکنش سختی روبه‌رو خواهد شد.

وی یادآور شد: گنبد آهنین اسرائیل در مقابل راکت‌های نیروهای مقاومت فروریخت و این موضوع ثابت کرد که رژیم صهیونیستی هیچ سایه امنی ندارد؛ مردم همواره در صحنه شرایطی را رقم زدند که سران رژیم صهیونیستی خود اعتراف می‌کنند که امکان بقا نخواهند داشت و اقرار می‌کنند که زودتر از ۲۵ سال فرو خواهند ریخت، پس آن روز نزدیک است که صهیونیست‌ها فرار کنند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان گفت: سران این رژیم غاصب ببینند که پیشگامان رهایی قدس چگونه با زبان روزه با شور و نشاط، پایداری بر قدس شریف را اعلام می‌کنند، بهتر است که سران اسرائیل بیش از آنکه دیر شود فرار کنند؛ امروز رژیم صهیونیستی با امت بیدار شده و به پاخواسته روبرو است و به زودی آزادی مسجد الاقصی را جشن خواهیم گرفت و این وعده خداوند است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هجده − 8 =