صفحه اصلی » اجتماعی » تصادف زنجیره‌ای 15 دستگاه خودرو در اصفهان 13 مصدوم بر جای گذاشت

تصادف زنجیره‌ای 15 دستگاه خودرو در اصفهان 13 مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تصادف زنجیره‌ای بین حدود 15 دستگاه خودرو و مصدوم شدن 13 نفر خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ فرهاد کاوه آهنگران، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اظهار داشت: در ساعت ۲ دقیقه بامداد امروز تصادف زنجیره‌ای در اتوبان شهید اردستانی (فرودگاه) بین ۶ دستگاه خودرو سنگین و ۹ دستگاه خودرو سبک اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه در این تصادف ایستگاه‌های۴ ،۶ ، ۷،۱۹ و ۲۴ به محل حادثه اعزام شدند، گفت: در این تصادف ۱۱ نفر محبوس شدند که آتش‌نشانان نسبت به آزادسازی آن‌ها اقدام کردند.

کاوه آهنگران بیان کرد: این حادثه ۱۳ نفر مصدوم داشت و یک کودک دختر و یک خانم میانسال مصدومیت شدید داشتند و احتمال قطع پای خانم وجود دارد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: در این حادثه یک تصادف قبل و یک تصادف دیگر در حین عملیات اتفاق افتاد.

۱۳ مصدوم تصادف به بیمارستان منتقل شدند

عباس عابدی، سخنگوی اورژانس اصفهان نیز درباره این حادثه به خبرنگار فارس گفت: این تصادف در اتوبان فرودگاه روبه روی پایگاه هشتم شکاری اتفاق افتاد و ۳ آمبولانس ۱۱۵ و اتوبوس آمبولانس به محل تصادف اعزام شدند.

وی بیان کرد: در این تصادف زنجیره‌ای ۱۳ نفر شامل ۵ مرد و ۵ خانم و ۳ دختربچه مصدوم شدند که ۴ مصدوم به بیمارستان کاشانی و ۹ مصدوم به بیمارستان الزهرا(س) اصفهان منتقل شدند.

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/آ/ی

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × یک =