صفحه اصلی » اجتماعی » تکمیل ظرفیت هتل‌های اصفهان و کاشان برای تعطیلات عید فطر/پیش‌بینی ورود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در ایام تعطیلات فطر به اصفهان

تکمیل ظرفیت هتل‌های اصفهان و کاشان برای تعطیلات عید فطر/پیش‌بینی ورود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در ایام تعطیلات فطر به اصفهان

مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: هم اکنون ظرفیت رسمی هتل‌های اصفهان و کاشان برای تعطیلات عید فطر امسال به اتمام رسیده است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۲ - شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ علیرضا ایزدی گفت: خانه‌های استیجاری، چادرخواب و دیگر امکانات اقامتی برای مسافران در شهر اصفهان و کاشان در نظر گرفته شده است و سایر شهرستان‌های تاریخی و گردشگری استان از جمله چادگان، خوانسار، نطنز، نایین، خوروبیابانک، آران و بیدگل و شرق اصفهان برای میزبانی و پذیرایی از مسافران آماده است.

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان ادامه داد: پیش‌بینی ورود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در ایام تعطیلات فطر به اصفهان شده است و اسکان بالغ بر ۶۰۰ هزار نفری را احتمال می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد؛ اصفهان دارای شهر‌های با جاذبه و اقلیم‌های گردشگری متفاوت است که کمتر شناخته شده بنابراین نباید گردشگران را تنها در مرکز استان و شهر کاشان متمرکز کرد.

ایزدی اذعان کرد: “زیست‌شبانه” یکی از خواسته‌هایی است که در حال برنامه‌ریزی روی آن هستیم و با توجه به اینکه اصفهان در تابستان از گرمای شدید و آفتابی تند برخوردار است و اماکن گردشگری روباز هم برقرار است، بیشتر گردشگران از عصر برای استفاده از اماکن گردشگری این شهر استقبال می‌کنند که زمان خدمات رسانی آن‌ها باید تا یک بامداد تداوم داشته باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: نیاز است در این عرصه فرهنگ‌سازی صورت گیرد و پیشنهاد دادیم که در اعیاد فطر اماکن دیرتر باز کنند و دیرتر هم ببندند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 − 1 =