صفحه اصلی » سیاسی » استاندار اصفهان: اختلافی با نمایندگان مجلس ندارم/ برنامه سفر رئیس جمهور نهایی شد

استاندار اصفهان: اختلافی با نمایندگان مجلس ندارم/ برنامه سفر رئیس جمهور نهایی شد

استاندار اصفهان پیرامون سفر رئیس جمهور به اصفهان گفت: از حدود ۲ ماه قبل برنامه‌ریزی‌هایی برای سفر رئیس جمهور صورت گرفت و با هماهنگی‌هایی که انجام شد، جلساتی در تهران داشتیم و در بخش‌های مختلف در حال نهایی کردن برخی مصوبات هستیم.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۸ - شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ سیدرضا مرتضوی با حضور در نشست صمیمانه دانشجویی در دانشگاه اصفهان و اشاره به اهمیت فعالیت گروه‌های جهادی دانشجویی اظهار داشت: نخستین گروه‌های جهادی دانشجویان بودند و اگر برای این موضوع مدلی ارائه کنند، موفق و تاثیرگذار خواهد بود، همچنین در این باره قرارگاهی در استانداری محقق و اجرایی شده است.

وی در خصوص روند نظارت بر قیمت‌ها بیان کرد: نظارت‌ها مستمرا در حال انجام است و اگر نمودارها را مشاهده کنیم، شاهدیم نرخ تورم در حال کنترل است هر چند برای خودمان راضی کننده نیست اما در این باره جزء کارآمدترین استان‌ها بودیم.

استاندار اصفهان پیرامون روند انتصاب مدیران گفت: جایی که انتصابات در دست ما بوده، تلاش کردیم بر جوان‌گرایی تاکید داشته باشیم اما برخی مواقع در دست‌ ما نبود و مجبور بودیم به شرایط تن دهیم و در برخی موارد نیز با مقاومت‌ ما تغییرات صورت گرفته است.

استاندار اصفهان: ارتش به صادره کننده تجهیزات نظامی تبدیل شده است

وی پیرامون ارتباط بین استانداری و نمایندگان مجلس تصریح کرد: اختلافی با نمایندگان نداریم و تلاش‌ بر این بوده از ظرفیت مجمع نمایندگان بیشتر استفاده شود.

مرتضوی همچنین پیرامون سفر رئیس جمهور به اصفهان گفت: از حدود 2 ماه قبل برنامه‌ریزی‌هایی برای سفر رئیس جمهور صورت گرفت و با هماهنگی‌هایی که انجام شد، جلساتی در تهران داشتیم و در بخش‌های مختلف در حال نهایی کردن برخی مصوبات هستیم.

وی پیرامون وضعیت فرهنگی اصفهان خاطرنشان کرد: در گذشته به موضوعات فرهنگی کم‌تر پرداخته شده اما قرارگاهی در این زمینه تشکیل شد و ذیل مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته و دستگاه‌ها برنامه‌های خود را پیش می‌برند؛ از طرفی نیاز است دانشگاه نیز به مسائل فرهنگی جدی‌تر وارد شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × 2 =