صفحه اصلی » سیاسی »  ایجاد یأس و ناامیدی و وارونه نمایی واقعیات جامعه آب به آسیاب دشمن می ریزد

فرماندار شهرستان نائین:

 ایجاد یأس و ناامیدی و وارونه نمایی واقعیات جامعه آب به آسیاب دشمن می ریزد

فرماندار شهرستان نائین گفت: عبور از خطوط قرمز با ایجاد یأس و ناامیدی، توهین و تهمت به مسئولین و مردم، وارونه جلوه دادن واقعیات، سیاسی بازی و تحریک افکار عمومی بر اساس موارد غیر واقعی، قطعاً آب به آسیاب دشمن ریخته است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۵ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ فرماندار شهرستان نایین در جلسه هم اندیشی و نشست صمیمی با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی این شهرستان، با بیان اینکه هدف از برگزاری این نشست ایجاد باب جدیدی برای خدمت بیشتر به مردم است اظهار کرد: همواره اختلاف‌نظرها وجود داشته و باید وجود داشته باشد چرا که اختلاف نظر باعث پیشرفت و استفاده از نظرات مختلف در امور می شود اما در این راستا باید هم مسئولین و هم اصحاب رسانه و فعالین مجازی ظرفیت خود را بالا برده و به گونه‌ای عمل کنند که خدای ناکرده این اختلافات موجب دشمنی نشده و آب به آسیاب دشمن و معاندین و ضد انقلاب ریخته نشود.

* ایجاد یأس و ناامیدی و وارونه نمایی واقعیات جامعه آب به آسیاب دشمن می ریزد

محسن فیروزی پور ادامه داد: ما طرفدار شفافیت هستیم و از مطالبه‌گری حمایت می‌کنیم اما خطوط قرمز ما ایجاد یأس و ناامیدی، توهین و تهمت به مسئولین و مردم، وارونه جلوه دادن واقعیات، سیاسی بازی و تحریک افکار عمومی بر اساس موارد غیر واقعی است و جایی که فردی اینگونه عمل کند قطعاً آب به آسیاب دشمن ریخته است.

وی افزود: به منظور اجرای منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص جهاد تبیین نیز رسانه ها وظیفه خطیری را برعهده دارند چراکه در جهان امروز که معاندین و استکبار جهانی با بمباران خبری سعی در وارونه جلوه دادن واقعیات و خدمات نظام اسلامی دارند باید اصحاب رسانه به بیان واقعیات پرداخته و خدمات ۴۳ ساله این نظام مقدس را برای مردم تشریح و تبیین نمایند و در مقابل این افراد ایستادگی کنند.

وی اضافه کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری نیز تاکید فرموده اند هرکس مردم را به نظام بدبین کند با منافقین هیچ فرقی ندارد و یک خبرنگار باید در این خصوص احساس وظیفه کرده و خدای نکرده به گونه‌ای عمل نکند که دشمنان از این موارد سوء استفاده کنند.

فیروزی پور با تاکید بر اینکه یک خبرنگار واقعی و دلسوز باید ضمن بیان انتقادات سازنده و به دور از تهمت و افترا، نیمه پر لیوان را نیز ببیند و فقط به دنبال نقاط ضعف نباشد. خاطرنشان کرد: اینکه از هم اکنون به فضای انتخاباتی پرداخته شود کار مناسبی نیست و هنوز پرداختن به فضای انتخابات بسیار زود است در این راستا نباید خدمات دولت انقلابی و مجلس انقلابی را نادیده گرفت

وی ادامه داد: با پیگیری‌های نماینده محترم مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه محترم در صدد پیگیری تکمیل پروژه های نیمه تمام و انجام و اجرای پروژه های جدید در سطح شهرستان با همراهی ارگانهای دولتی و نهادهای انقلابی هستیم که با اتحاد و همدلی در میان مسئولین و مردم و اصحاب رسانه می‌توانیم در این زمینه گام های مثبتی برداریم.

فرماندار شهرستان نائین با اشاره به اهمیت فضای مجازی خاطرنشان کرد: فضای مجازی همان گونه که آسیب های زیادی دارد از محاسنی نیز برخوردار است به گونه ای که به عنوان یک ناظر بر عملکرد مسئولین نظارت دارد و این باعث می‌شود افراد با احتیاط بیشتر و دقت بیشتر در مسئولیت خود عمل کنند.

وی در ادامه بر فعالیت بیشتر روابط عمومی ها و ارتباط بیشتر با اصحاب رسانه در راستای ارایه عملکرد و گزارش‌های واقعی اقدامات انجام شده توسط کلیه دستگاه ها و ادارات و ارگانها در راستای ایجاد امید در دل مردم و پرداختن به جهاد تبیین تاکید کرد.

فیروزی پور در پایان با تأکید مجدد بر ایجاد فضایی مملو از اتحاد و همدلی در میان اصحاب رسانه گفت: شما خبرنگاران و فعالان فضای مجازی نیز باید با همدیگر متحد و همدل باشید و ضمن حفظ رقابت ها با یکدیگر به رقابت سالم بپردازید. یکی از مهمترین رسالت‌های شما عزیزان معرفی شهرستان نایین در عرصه های مختلف فرهنگی، تاریخی، گردشگری، مذهبی و صنایع‌دستی و ظرفیت های اقتصادی شهرستان به جهانیان است که در این راستا می توانید نقش موثری در پیشرفت و توسعه این شهرستان داشته باشید.

نشست صمیمی و هم اندیشی اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی با فرماندار شهرستان نایین با حضور امام جمعه و پلیس فتای نایین در محل فرمانداری شهرستان به همراه ضیافت افطاری برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

14 − 5 =