صفحه اصلی » تولیدی » سردار مقواساز: نسل «دهه نودی» و «دهه هشتادی» ما به دنبال انقلاب اسلامی است

سردار مقواساز: نسل «دهه نودی» و «دهه هشتادی» ما به دنبال انقلاب اسلامی است

جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: نسل دهه نودی و هشتادی ما مثل دهه 50 و 60 به دنبال انقلاب اسلامی است و دشمن از این موضوع عصبانی شده است.

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۹ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۴

سردار علی مقواساز جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در حاشیه اجتماع بزرگ نسل امام زمانی های اصفهان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز گفت: خیلی ها به فکر و نظرشان خطور می کند که نسل دهه نودی و هشتادی های ما ممکن است کمتر با شهدا و معارف انقلاب اسلامی آشنا باشند اما در این نوع برنامه ها ثابت می شود که نوجوان ها و جوانان ما به ویژه نسل نوجوان همراه با انقلاب و امام (ره) هستند.

وی با اشاره به اجرای همگانی سرود سلام فرمانده در میدان تاریخی امام (ره) افزود: بچه های انقلابی و افرادی که کارهای هنری انجام می دهند، باید این نوع کار را مشاهده کنند و از آن الگو بگیرند.

جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ادامه داد: وقتی یک کار فرهنگی تمیز و پر محتوا باشد و به دل بنشیند، مورد اقبال و استقبال همه قرار می گیرد.

سردار مقواساز با بیان اینکه بچه های فرهنگی باید یک فکر جدی کنند، عنوان کرد: اگر واقعا کارهای تمیز، خوب و پرمحتوایی انجام بدهند، این نسل دهه نودی و هشتادی پای کار آن می آیند؛ چه شعر، چه تئاتر، چه موسیقی و چه هر چیز دیگری که می خواهد باشد.

وی تصریح کرد: مهم این است که این نسل با انقلاب است و ما باید برای آنها محتوای خوب تولید کنیم.

جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان خاطرنشان کرد: دشمنان ایران از هر چیزی که احساس کنند موجب می‌شود جوان های ما روی پای خودشان بایستند و دیندار و با شهدا و امام باشند خوششان نمی آید و از این موضوع عصبانی می شوند که البته از این عصبانیت باید بمیرند.

سردار مقواساز با بیان اینکه دشمنان باید بدانند که این نسل دهه نودی و هشتادی ما مثل دهه 50 و 60 به دنبال انقلاب اسلامی است، اذعان کرد: اگر بخواهیم یک نمونه بیان کنیم، ما در جمع شهدای مدافع حرم، از بین دهه هفتادی‌ها شهید داریم و این یعنی این نسل همان نسل گذشته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × 4 =