صفحه اصلی » استان اصفهان » ۳۰۴ زندانی جرایم غیرعمد اصفهان در ماه رمضان ۱۴۰۱ آزاد شدند

۳۰۴ زندانی جرایم غیرعمد اصفهان در ماه رمضان ۱۴۰۱ آزاد شدند

رئیس ستاد دیه استان اصفهان گفت: ۳۰۴ زندانی جرایم غیرعمد استان اصفهان در ماه مبارک رمضان امسال از بند رهایی یافته‌اند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۸ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ اسدالله گرجی زاده در گفت‌وگو با مهر با اشاره به اجرای برنامه یک شهر ضیافت برای آزادی زندانیان مالی و جرایم غیر عمد اصفهان اظهار داشت: خوشبختانه در سال جاری اجرای این برنامه با مشارکت حداکثری همه اقشار جامعه برگزار شد.

وی افزود: اعتماد مردم به ستاد دیه افزایش یافته و از این رو شاهد افزایش بیش از دو برابری کمک‌های خرد به ستاد دیه استان اصفهان هستیم.

*جمع آوری ۵۲ میلیارد تومان کمک مردمی

وی با بیان اینکه در مجموع در جشن گلریزان امسال ۵۲ میلیارد تومان کمک مردمی برای آزادی زندانیان جمع آوری شده است، اضافه کرد: تاکنون ۲۵ میلیارد تومان از این تعهدات وصول شده است.

رئیس ستاد دیه استان اصفهان با بیان اینکه با کمک‌های مردمی به ستاد دیه در جشن گلریزان امسال ۳۰۴ زندانی جرایم غیر عمد از بند رهایی یافته‌اند، ادامه داد: از این تعداد هفت نفر خانم و ۲۹۷ نفر آقا بوده‌اند.

وی با بیان اینکه مجموع بدهی زندانیان آزاد شده در اصفهان در جشن گلریزان ماه مبارک رمضان امسال ۲۷۰ میلیارد تومان بوده است، ابراز داشت: ۴۴ درصد از این بودجه با گذشت شکات تأمین شده است.

*آزادی زندانی با ۵ میلیارد تومان بدهی با پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان

گرجی زاده ادامه داد: در یک مورد زندانی ۶ ساله با پنج میلیارد بدهی با اقدام صورت گرفته از سوی همکاران ما در بخش مددکاری با پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان از بند رهایی یافته است.

وی همچنین با اشاره به اینکه تعداد زندانیان جرایم غیرعمد و مالی زندان‌های استان اصفهان به صورت شناور است و هر کس آزاد می‌شود فرد دیگری جایگزین آن خواهد شد، افزود: در حال حاضر تعداد این زندانیان در زندان‌های استان اصفهان ۷۰۰ نفر است که حدود ۸۰۰ میلیارد تومان بدهی دارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × یک =