صفحه اصلی » سیاسی » اقتدار کنونی ما مرهون مجاهدت های امام راحل، مقام معظم رهبری و شهداست

اقتدار کنونی ما مرهون مجاهدت های امام راحل، مقام معظم رهبری و شهداست

فرمانده لشکر مقدس 14 امام حسین (ع) استان اصفهان گفت: اگر امروزه ما اقتدار و صلابتی داریم از امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا داریم.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار هاشمی پور در جمع بسیجیان گردان 108 امام حسین (ع) شهرستان برخوار گفت: اگر امروزه ما اقتدار و صلابتی داریم از امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا داریم.

فرمانده لشکر مقدس ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان تصریح کرد: واقعا در این دوره و زمانه باید به خدا پناه برد و از خداوند بخواهیم که هم خودمان و هم خانواده مان را در برابر این حجم از تهاجم فرهنگی حفظ کن. اگر غفلت کنیم، دینمان بر باد خواهد رفت.

وی درخصوص علت این حجم از مخالفت دشمنان ایران با انقلاب اسلامی اظهار کرد: به خاطر مرگ بر آمریکاهایی که می گوییم و به خودمان متکی هستیم و کمر علم کردیم به رهبری کبیر انقلاب و گفتیم در دهان آمریکا میزنیم، این حجم از مخالفت و دشمنی با انقلاب طبیعی است.

سردار هاشمی پور افزود: آمریکا کشور ضعیفی نیست و واقعا قوی است اما این روزها طبق فرمایشات مقام معظم رهبری دیگر رو به افول و نابودی است.

فرمانده لشکر مقدس ۱۴ امام حسین (ع) در ادامه گفت: جمهوری اسلامی تنها نظامی است که ادعای ولایتمداری، امام زمانی و خدا و پیغمری دارد و تنها کشوری است که یک تنه مقابل دنیا ایستاده و اگر حرفی می زند خودش و بر اساس اقتدار و ایمان مردمش می زند و تنها کشوری هستیم که یک رهبر فقیه و فرزانه به نام حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای داریم.

وی گفت: وقتی آن جوان یمنی، بحرینی، فلسطینی و… می گویند که شما نمی دانید چه دریای بیکرانی دارید، یعنی این نعمت رهبری و ولایت فقیه بسیار خوب است، امروز دنیا هزاران توطئه می کند و با یک سخنرانی که رهبر انقلاب انجام می دهند، تمام زحمات چندین ماهه و چندین ساله آنها را به باد می رود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 + پانزده =