صفحه اصلی » استان اصفهان » انهدام باند سارقان قطعات خودروهای سنگین

انهدام باند سارقان قطعات خودروهای سنگین

فرمانده انتظامي شهرستان بُرخوار از دستگیری اعضای باند 5 نفره سارقان قطعات خودروهای سنگین و کشف قطعات مسروقه به ارزش 50 میلیارد ریال از مخفیگاه آنان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۲۱:۳۰ - جمعه ۱۴۰۱/۰۲/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ نعمت خليلي  پليس بیان داشت: در پي شکایت 2 نفر از شهروندان مبنی بر سرقت قطعات خودروهاي سنگين در آنها موضوع دستگيري عامل یا عاملان این سرقت ها در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي فرماندهی انتظامی شهرستان بُرخوار قرار گرفت.
وي افزود: کارآگاهان پس از بررسی محل های وقوع سرقت و بررسی های علمی و تخصصی خود و استفاده از یک سری اقدامات هوشمندانه سرانجام هویت یک باند 5 نفره از سارقان سابقه دار که در این سرقت ها دست داشتندرا به دست آوردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بُرخوار عنوان داشت:کاراگاهان با شناسایی این باند با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات ضربتی هر 5 متهم را دستگير و در بازرسي از مخفيگاه آنها قطعات خودروهاي سنگين سرقت شده که جهت فروش اوراق شده بودند را کشف کردند.
سرهنگ نعمت خليلي در ادامه ارزش قطعات مسروقه کشف شده از مخفیگاه متهمان را برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه بالغ بر 50 ميليارد ريال عنوان کرد و گفت: متهمان پس از تحقيقات پليسي و رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیس به 2فقره سرقت قطعات خودروهای سنگين اعتراف کردند که پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان برخوار در پايان مبارزه با سرقت را جزو اولويت هاي پليس برشمرد و گفت: پليس تمام تلاش خود را براي برقراري امنيت پايدار و رضايتمندي مردم به کار خواهيم گرفت و شهروندان هم بايد وسيله نقليه خود را به تجهيزات ايمني و بازدارنده سرقت مجهز و از پارك خودرو در محل هاي خلوت پرهيز كنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ده − 3 =