صفحه اصلی » استان اصفهان » نان در استان اصفهان گران نشده است

نان در استان اصفهان گران نشده است

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه نان در استان گران نشده گفت: اتحادیه حوزه نان‌های صنعتی و فانتزی قیمت‌گذاری پیشنهادی و اولیه را انجام دادند که مورد پذیرش دستگاه‌های نظارتی و سازمان جهاد کشاورزی نیست.

تاریخ انتشار: ۲۲:۵۰ - جمعه ۱۴۰۱/۰۲/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ امید شریفی در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش قانونی قیمت و آزادسازی قیمت آرد اظهار داشت: همانطور که در تکالیف قانونی بودجه 1401 در منطقه و بین‌الملل وجود دارد، دولت موظف است که بحث یارانه‌ها را به صورت هدفمند به سمت مصرف‌کننده تزریق کند.

وی افزود: در این راستا دولت گام اول را در حوزه آرد و نان برداشته منتها به این معنا نیست که دولت یارانه‌ها را حذف کند بلکه قرار است  مکانیزم تخصیص یارانه‌ها به صورت هدفمند و نظام‌مند انجام شود.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه برنامه اول دولت فقط در حوزه نان‌های حجیم و نیمه حجیم است گفت: قیمت‌گذاری از طریق کمیسیون‌ نظارت‌های استانی و مرکز کشور صورت خواهد گرفت و ما مطلقا هیچ‌گونه افزایش قیمتی را برای مصرف‌کننده در سال جاری در حوزه نان‌های سنتی نخواهیم داشت.

شریفی ادامه داد: هنوز  افزایش قیمتی برای نان صورت نگرفته و در حال حاضر کمیسیون قیمت‌گذاری و کمیسیون نظارت انجام نشده و متاسفانه اتحادیه حوزه نان‌های صنعتی و فانتزی قیمت‌گذاری پیشنهادی و اولیه را انجام دادند که مورد پذیرش دستگاه‌های نظارتی و سازمان جهاد کشاورزی نیست.

وی تصریح کرد: اخطاریه لازم هم صادر شده و هیچ‌ گونه افزایش قیمت قبل از اعلام کمیسیون نظارت مورد پذیرش نیست، حوزه‌های نظارتی ورود کردند و مردم هم در صورت مشاهده افزایش قیمت بدون مجوز، تخلف واحد را  اعلام کنند تا هر چه زودتر پیگیری شود.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به اینکه سامانه‌های نظارتی 124 و 135 تعزیرات و همچنین امکان مراجعات حضوری برای اعلام تخلف وجود دارد خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند شکایات خود را با استفاده از این  روش‌ها مطرح کنند و مطمئن باشند در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 + بیست =