صفحه اصلی » اجتماعی » هوای اصفهان در وضعیت نارنجی/ شهروندان از تردد غیر ضرور بپرهیزند

جولان ریزگردها در آسمان اصفهان؛

هوای اصفهان در وضعیت نارنجی/ شهروندان از تردد غیر ضرور بپرهیزند

شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان بر اثر خیزش گردوغبار افزایش یافت و با میانگین ۱۱۵ در وضعیت نارنجی (ناسالم برای گروه‌های حساس) قرار گرفت.

تاریخ انتشار: ۰۷:۴۳ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ محمود مزارع کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان اظهار کرد: کیفیت هوا در ایستگاه‌های پایش آنلاین در خیابان‌های احمدآباد با شاخص ۸۲، استانداری با شاخص ۹۸، باهنر با شاخص ۹۳، پروین با شاخص ۹۶، فرشادی با شاخص ۹۱ و فیض با شاخص ۹۹ در وضعیت (زرد) قابل قبول است.

وی با اشاره به قطعی ایستگاه پایش در خیابان‌های جی، باغ غدیر و میرزا طاهر اضافه کرد: شاخص کیفی هوا همچنین در ایستگاه بزرگراه خرازی با ۱۱۷، رودکی با ۱۳۹ و کاوه با ۱۱۱ AQI وضعیت نارنجی ناسالم برای گروه‌های حساس و در ایستگاه‌های رهنان، انقلاب و خیابان ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۷۹، ۱۵۷ و ۱۵۶ وضعیت (قرمز) ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می‌دهد.

کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان، افزود: امروز وضعیت کیفیت هوای شهر صنعتی سگزی با شاخص ۱۰۵، شاهین شهر با شاخص ۱۱۳ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و در مبارکه با شاخص ۸۵ در وضعیت قابل قبول ثبت شده ضمن اینکه ایستگاه‌های منطقه صنعتی دولت آباد، خمینی‌شهر، نجف آباد و کاشان دائم قطع است.

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک + 8 =