صفحه اصلی » اجتماعی » عرضه 6 تن ماکارونی احتکار شده در یکی از انبارهای شرکت های تولید ماکارونی اصفهان

عرضه 6 تن ماکارونی احتکار شده در یکی از انبارهای شرکت های تولید ماکارونی اصفهان

6 تن ماکارونی به ارزش بیش از ده میلیارد ریال  توسط گشت ویژه سیار شهرستان شاهین شهر کشف و با توجه به شرایط بازار  به جهت کنترل نرخ محصول با دستور ریاست شعبه در یکی از فرشگاه های عمده سطح شهرستان عرضه شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۶ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ علی اکبر مختاری اظهار کرد: مقادیری 6 تن ماکارونی به ارزش بیش از ده میلیارد ریال  توسط گشت ویژه سیار شهرستان شاهین شهر کشف شد.

سرپرست تعزیرات حکومتی استان اصفهان تصریح کرد: با عنایت به شرایط به وجود آمده در توزیع ماکارونی و ایجاد نگرانی در سطح جامعه با تاکید ریاست سازمان گشت های مشترک تعزیرات حکومتی و سازمان های مربوطه تشکیل شد که در یکی از بازرسی های بعمل آمده از یکی از انبار های شرکت تولید ماکارونی در شهرستان شاهین شهر مقدار شش تن ماکارونی تولید شده در سنوات قبل در انبار این شرکت یافت شد.

وی ادامه داد: با عنایت بر قرائن و مستندات این مقدار کالای انبار شده به قصد احتکار بوده که با قید فوریت پرونده ای در خصوص آن تشکیل و به اداره تعزیرات شاهین شهر جهت رسیدگی ارجاع شد.

گفتنی است کالای یافت شده با توجه به شرایط بازار  به جهت کنترل نرخ محصول با دستور ریاست شعبه در یکی از فرشگاه های عمده سطح شهرستان عرضه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 + 15 =