صفحه اصلی » استان اصفهان » دشمنان در انتظار، برای سو استفاده از اعتماد مردم

دشمنان در انتظار، برای سو استفاده از اعتماد مردم

امام جمعه نایین گفت: کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم به مقدار کافی در کشور وجود دارد اما برخی رسانه ها ی دشمن مردم را نگران می‌ کند، مردم به اخبار دروغ و شایعات توجه نکنند، رسانه های بیگانه و آتش بیار معرکه هستند؛ همه باید مراقب باشیم که دشمن از شرایط فعلی بازار کشور سوء استفاده نکند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۱ - جمعه ۱۴۰۱/۰۲/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سید علی سجادی امام جمعه نایین در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه برخی از کالاهای اساسی با افزایش قیمت مواجه شده است راه نجات کشور را تولید و خودکفایی دانست و گفت: سیاست دشمن این است که مانع رشد کشور ما شوند و اگر امروز به این مرحله رسیدیم به دلیل ایستادگی جامعه کارگری بوده است و همانطور که مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران فرمودند کار در اسلام یک ارزش است و به انسان هویت می‌دهد.

وی افزود: این اصلی ترین و مهمترین برنامه ای است که باید چندین سال قبل اجرایی می شد که در زمان حاضر انجام می شود.

سجادی ادامه داد: خوشبختانه هفته گذشته مردم توجیه شدند و به همه سوالات آنها توسط مسئولان پاسخ داده شد.

وی تاکید کرد: مردم را انقلاب و عنایت خداوند متعال نگهداشته است و در تاریخ به جز اسم ملت ثبت نخواهد شد.

وی با بیان اینکه حذف ارز ترجیحی نباید باعث گران شدن همه کالاها شود ، دولت باید آرامش بازار را حفظ کند، افزود: دولت سعی می کند آثار حذف ارز ترجیحی را کنترل کند، همه باید به دولت کمک کنیم و آرامش جامعه را حفظ کنیم.

امام جمعه نایین با اشاره به اینکه کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم به مقدار کافی در کشور وجود دارد اما برخی رسانه ها ی دشمن مردم را نگران می‌ کند، افزود: دولت تصمیم گرفته است یارانه کالاهای اساسی را مستقیماً به مردم پرداخت کند تا به جیب رانت خواران نرود.

وی گفت: مردم به اخبار دروغ و شایعات توجه نکنند، رسانه های بیگانه و آتش بیار معرکه هستند؛ همه باید مراقب باشیم که دشمن از شرایط فعلی بازار کشور سوء استفاده نکند.

سجادی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب مردم را به حمایت از تولیدات با کیفیت داخلی و پشتیبانی از کارگر و کارفرمای ایرانی توصیه کردند، بیان داشت: هر یک میلیارد دلار واردات بی رویه، صد هزار فرصت شغلی را از بین می برد.

وی با تاکید بر اینکه واردات بی رویه و بی منطق اقتصاد را فلج می‌کند، افزود: سرمایه گذاران و تولیدکنندگان داخلی از این موضوع رنج می برند؛ داروی درد اقتصاد کشور، تولید داخلی بر پایه دانش جوانان مبتکر و توسعه اشتغال است.

سجادی با اشاره به تشدید نظارت بر بازار توسط نهادهای نظارتی گفت: ابزارهای کنترل در اختیار تعزیرات وبسیج قرار گرفته تا با گران‌فروشی و احتکار مبارزه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده + 20 =