صفحه اصلی » اجتماعی » تمامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در کلانشهر اصفهان تعطیل شد

تمامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در کلانشهر اصفهان تعطیل شد

مسئول روابط عمومی مرکز بهداشت اصفهان گفت: تمامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در کلانشهر اصفهان تعطیل شد و در مراکز جامع سلامت این خطه سبد کامل واکسن‌های کرونا در دُزهای یک، ۲، سه و چهار وجود دارد و واکسیناسیون تنها در نوبت صبح انجام می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۹ - شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ کیومرث طالبی با بیان اینکه تمامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در کلانشهر اصفهان تعطیل شد، گفت: شهروندان اصفهانی می‌توانند بنا بر تمایل خود واکسن مربوطه را دریافت کنند و یا از راهنمایی و مشاوره برای دریافت نوع واکسن در این مراکز بهره ببرند.

وی اظهار داشت: سبدهای واکسن هشت مرکز جامع سلامت اصفهان توسط مرکز بهداشت شماره یک و ۲ اصفهان بطور مرتب تامین می‌شود.

مسئول روابط عمومی مرکز بهداشت اصفهان، همچنین با اشاره به تعطیلی مرکز تجمیعی واکسیناسیون پل شهرستان گفت: تاچندی پیش مرکز تجمیعی تنها در  پل شهرستان دایر بود که با کاهش حجم مراجعات و به علت آنکه بستر ارائه واکسن در تمامی مراکز جامع سلامت زیر نظر مرکز بهداشت شماره یک و ۲ فراهم بود روز گذشته تعطیل شد.

طالبی اضافه کرد: علاوه بر این مراکز یک واحد واکسیناسیون سیار کرونا نیز در قالب یک‌دستگاه اتوبوس در مرکز شهر اصفهان بطور روزانه به خدمت‌رسانی به شهروندان می‌پردازد.

مسئول روابط عمومی مرکز بهداشت اصفهان، تزریق واکسن را یکی از دلایل مهم کاهش آمار بیماران بستری، سرپایی و مرگ و میر ناشی از کرونا برشمرد و گفت: تکمیل فرآیند تزریق واکسیناسیون در زمان‌های تعیین شده می‌تواند به روند کاهش ابتلا و به صفر رسیدن مرگ و میر ناشی از کرونا بیانجامد.

کلانشهر اصفهان در وضعیت آبی کرونایی است

وی با اشاره به آخرین تغییرات رنگ بندی همه گیری بیماری کووید- ۱۹، در  شهرستان‌های مختلف استان اصفهان گفت:  مرکز استان ، شاهین شهر، برخوار، شهرضا، خمینی شهر، فلاورجان، گلپایگان، لنجان، مبارکه و نجف آباد در وضعیت آبی کرونایی قراردارند.

طالبی  با بیان اینکه هیچیک از شهرهای استان در وضعیت قرمز (بسیار پر خطر) و نارنجی (پرخطر) قرار ندارد، افزود: دیگر شهرهای استان در وضعیت زرد (خطر متوسط)هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × پنج =