صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » معاون حقوقی وزارت ارشاد: ظرفیت انسانی اصفهان عجیب و کم نظیر است

معاون حقوقی وزارت ارشاد: ظرفیت انسانی اصفهان عجیب و کم نظیر است

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ظرفیت عجیب و کم نظیر انسانی اصفهان، بیان کرد: تقاضا داریم مدیرکل جدید اهتمام کنند و در این دو محور اقدامات خوبی انجام دهند و همه مدیران و دست اندرکاران این شهر کمک کنند یک رونق و جان دوباره به فرهنگ هنر و رسانه این شهر داده شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۶ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سیدمحمد هاشمی پیش از ظهر امروز  در آیین تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: عهد، میعاد و میثاق ما در مجموعه فرهنگ و ارشاد با مدیران کل، دوازده بندی است که در حکم آن ها آمده و در همه جا منتشر شده است.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: یکی از این موارد هم افزایی بین دستگاه های حاکمیتی حوزه هنر و فرهنگ و رسانه است، ما در مجموعه حاکمیت فرهنگی کشور یک هم افزایی و هم سویی داریم.

وی افزود: در استان اصفهان این هم افزایی پررنگ تر بوده و  این فرصت یک فرصت طلایی برای اصفهان و اداره ارشاد است و باید با هم افزایی و ایجاد قرارگاه ها و ستادهای اقدام فرهنگی مشترک از این فرصت استفاده کرد، همچنین ظرفیت قانونی شورای فرهنگی عمومی یک ظرفیت قابل استفاده ای است و باید همه جوره به آن پایبند بود و از این ریل و مسیر استفاده کرد.

هاشمی ادامه داد: کادر یابی و کادر پروری یکی دیگر از موارد است که باید به آن توجه شود و کسانی نامشان ماندگار شد که توانستند یک نسل یا یک کاری را ایجاد کنند که براساس آن یک نسل نویی در عرصه فرهنگ و هنر و رسانه کشف شوند و کار کنند.

سید محمد هاشمی با اشاره به ظرفیت عجیب و کم نظیر انسانی اصفهان، بیان کرد: تقاضا داریم مدیرکل جدید اهتمام کنند و در این دو محور اقدامات خوبی انجام دهند و همه مدیران و دست اندرکاران این شهر کمک کنند یک رونق و جان دوباره به فرهنگ هنر و رسانه این شهر داده شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هشت − 2 =