صفحه اصلی » اجتماعی » حضور معتادان متجاهر، کودکان کار و خیابانی و متکدیان در سطح معابر از آسیب های اجتماعی اصفهان است

رییس کل دادگستری استان:

حضور معتادان متجاهر، کودکان کار و خیابانی و متکدیان در سطح معابر از آسیب های اجتماعی اصفهان است

رییس کل دادگستری استان گفت: تکدی گری در سطح خیابان های شهر باعث مخدوش شدن چهره فرهنگی و مذهبی اصفهان می‌شود و ساماندهی آن، عزمی همگانی و جدیت مسئولان و نهادهای مربوطه را می طلبد و تنها با برگزاری جلسات متعدد رفع این معضل اجتماعی میسر نمی شود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۱ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام جعفری در شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان، رفع آسیب‌های اجتماعی در سطح شهر اصفهان را نیازمند عزم جدی مدیران و مسئولان دانست و خاطرنشان کرد: حل بسیاری از مشکلات استانی با تدبیر و عزم جدی مسؤولان قابل پیگیری و حصول نتیجه است.

رییس کل دادگستری استان افزود: تکدی گری در سطح خیابان های شهر باعث مخدوش شدن چهره فرهنگی و مذهبی اصفهان می‌شود و ساماندهی آن، عزمی همگانی و جدیت مسئولان و نهادهای مربوطه را می طلبد و تنها با برگزاری جلسات متعدد رفع این معضل اجتماعی میسر نمی شود.

وی با انتقاد از عدم وجود مکانی مناسب برای نگهداری معتادان متجاهر تصریح کرد: استان اصفهان در رابطه با ساماندهی معتادان متجاهر به خصوص در بخش زنان با کمبود کمپ ها و مکان های مناسب موضوع ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر روبروست که با وجود زیرساخت لازم این امر، تجهیز این مراکز نیازمند همکاری همه دستگاه اجرایی استان است.

رییس کل دادگستری استان در پایان از اعضای جلسه خواست با اتخاذ تصمیمات سریع استانی در خصوص این دو موضوع و آسیب اجتماعی اقدامات جدی و عملیاتی بعمل آورند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 + 11 =