صفحه اصلی » اجتماعی » فرماندار نایین: با جدیت در صدد تکریم و پاسخگویی به قشر توانخواه جامعه گام برداریم

فرماندار نایین: با جدیت در صدد تکریم و پاسخگویی به قشر توانخواه جامعه گام برداریم

فرماندار شهرستان نایین گفت : باید با جدیت تمام در صدد تکریم و پاسخگویی به قشر توانخواه جامعه گام برداریم

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۴ - جمعه ۱۴۰۱/۰۲/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ فیروزی در جلسه کمیته مناسب سازی و شورای سالمندان شهرستان نایین گفت: در وهله اول باید ضمن بررسی ابعاد مناسب سازی، واقعیت‌های موجود را بررسی نماییم که اماکن عمومی و ادارات که بعضاً دارای ساختمان های قدیمی باشند به چه صورت و با چه تدابیری می‌توانند نسبت به مناسب سازی از جمله ایجاد رمپ و مکان مناسب برای رفت و آمد معلولین و جانبازان و سالمندان عزیز اقدام کنند.

فرماندار شهرستان نایین خاطرنشان کرد: بخش عظیمی از وظایف در حوزه مناسب سازی باید توسط سازمان نظام مهندسی انجام شود و در ساختمان های جدید الاحداث در این راستا باید نظارت صحیح و جدی در اجرای طرح های مناسب سازی صورت بگیرد.

فیروزی خاطرنشان کرد: برخی ساختمان های اداری شهرستان دارای قدمت بالای ۴۰ سال است که باید راهکارهای جایگزینی را در جهت ایجاد مسیر مناسب برای دسترسی معلولین و جانبازان و سالمندان در نظر بگیریم و در این زمینه همه وظیفه داریم که با خدمت بی منت برای مردم تلاش کنیم تا حداقل باری از دوش این بخش از شهروندان توانخواه برداریم. تلاش ما در این موضوع باید به گونه‌ای باشد که حتی اگر یک نفر معلول هم در شهرستان وجود داشته باشد در اماکن عمومی و ادارات و ارگان ها بدون مشکل تردد کند.

وی در پایان گفت: مسئولین شهرستان و پرسنل و کارمندان ادارت، ارگان ها و نهاد ها باید نسبت به احترام ویژه به کلیه ارباب رجوع خصوصاً معلولین و جانبازان و به ویژه سالمندان عزیز کما فی السابق متعهد بوده و با جدیت تمام در صدد تکریم و پاسخگویی به قشر توانخواه جامعه گام بردارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یازده + 6 =