صاحب نیوز

14010211000595_Test_PhotoN

عدالت قضایی و اقتصادی باید تقویت شود

رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: عدالت قضایی و عدالت اقتصادی دو مقوله‌ای است که باید تقویت شود و نقطه مقابل این دو جبهه محتکران و معاندان قرار دارند و در مقابله با دشمنان این دو جبهه چشم امید مردم به دستگاه عدلیه است.

کدخبر: 1091044
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ @ ۱۱:۴۸


به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام اسدالله جعفری رییس کل دادگستری استان اصفهان در جمع قضات و کارکنان حوزه‌های قضایی مهردشت، تیران و کرون شرایط فعلی کشور را نیازمند یک فهم مشترک همگانی دانست و بیان داشت: با اقدامات مهم اصلاحی و اقتصادی که اکنون دولت آغاز کرده است و در راستای حل مشکلات اقتصادی کشور و معیشتی مردم است، با یک فهم مشترک و همکاری همگانی مردم و مسؤولان می‌توان به اهداف عالی آن رسید.

وی افزود: دستگاه قضایی از این طرح که در راستای تحقق امر رهبر انقلاب و برقراری عدالت اجتماعی صورت می پذیرد، همه جانبه و قاطعانه حمایت می‌کند و امید است در کنار همراهی و موقعیت‌سنجی مردم فهیم این طرح بزرگ که ضرورت اجرای آن حتی در دولت‌های قبل نیز احساس می‌شد به سرانجامی موفق و نافع به حال مردم منجر شود.

جعفری یادآور شد: عدالت قضایی و عدالت اقتصادی دو مقوله‌ای است که باید تقویت شود و نقطه مقابل این دو جبهه محتکران و معاندان قرار دارند و در مقابله با دشمنان این دو جبهه چشم امید مردم به دستگاه عدلیه است و بی‌شک همکارانم در سطح حوزه‌های قضایی استان بی ملاحظه و با قاطعیت، دقت و سرعت با مظاهر و مبادی فساد مبارزه بی امان خواهند داشت و به معنای واقعی نقش‌آفرین این میدان خواهند بود.

رییس کل دادگستری استان اصفهان در بخش دیگری از سخنانش منابع و سرمایه انسانی را مهمترین محور در پیشبرد اهداف نظام اعلام و خاطرنشان ساخت: نیروی انسانی سالم، توانا و شایسته مهمترین سرمایه و محور در پیشبرد اهداف عالی نظام محسوب می‌شود و بر همین اساس دادگستری استان با اولویت تأمین کمبودها در این حوزه بر اساس نیازسنجی لازم برنامه‌ریزی عملیاتی را در دستور کار دارد.

وی تکریم مراجعان را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: مهمترین و بهترین شکل تکریم ارباب رجوع رعایت حقوق، پاسخگویی به موقع همراه با اخلاق در عین بی طرفی و اجرای عدالت است.

انتهای پیام/