صفحه اصلی » سیاسی » مهم‌ترین مؤلفه قدرت ارتش ایمان و اعتقاد کارکنان است

مهم‌ترین مؤلفه قدرت ارتش ایمان و اعتقاد کارکنان است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: مهم‌ترین مؤلفه قدرت ارتش، ایمان و اعتقاد درونی کارکنان است که در صحنه عمل و در میدان نبرد اطلاعاتی ونظامی منجربه شهادت و حماسه می شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۱ - شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام محمد حسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر شنبه از مرکز آموزش هوانیروز ارتش در اصفهان بازدید کرد و در ادامه در مراسمی در جمع خلبانان، کارکنان فنی و دانشجویان این پایگاه سخنرانی کرد.

وی در این جلسه با گرامیداشت حماسه سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر، مؤلفه‌های مهم و مؤثر در خلق این حماسه را تشریح کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با مورد توجه قرار دادن اصول قانون اساسی درباره وظیفه ارتش جمهوری اسلامی ایران در قبال کشور و مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: هنر و شایستگی ارتش در این است که در هر شرایطی، آماده دفاع همه‌جانبه از حریم ایران اسلامی باشد و هرگز غافلگیر نشود.

وی با ذکر مثال‌هایی از ایمان و اعتقاد قلبی رزمندگان اسلام اظهار داشت: مهم‌ترین مؤلفه قدرت ارتش، قدرت ایمان و اعتقاد درونی کارکنان ارتش است و این باورمندی و اعتقاد است که در صحنه عمل و در میدان نبرد اطلاعاتی و نظامی، منجر به شهادت و حماسه می‌شود.

*مهم‌ترین مؤلفه قدرت ارتش ایمان و اعتقاد کارکنان است

در ابتدای این مراسم که سرتیپ دوم سیاوش میهن دوست، ارشد نظامی ارتش در استان اصفهان و سرهنگ خلبان بهرام نظری فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز و رؤسای عقیدتی سیاسی‌های منطقه اصفهان نیز حضور داشتند.

سرهنگ خلبان علی اقلیمی، فرمانده مرکز آموزش هوانیروز ارتش در سخنانی ضمن خیر مقدم، گزارشی از اقدامات گسترده آموزشی در این پایگاه را ارائه کرد.

انتهای پیام/

 

سرهنگ خلبان اقلیمی ضمن تاکید بر گستردگی برنامه‌های آموزش پروازی و فنی در این پایگاه، تعمیق باورهای مذهبی و اعتقادی را از شاخصه‌های تربیت افسران خلبان و فنی در تراز ارتش جمهوری اسلامی ایران بر شمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × 5 =