صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » هوای اصفهان آلوده است/ کیفیت هوای سگزی در وضعیت قرمز

برای ششمین روز پیاپی:

هوای اصفهان آلوده است/ کیفیت هوای سگزی در وضعیت قرمز

شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان با میانگین ۱۴۱ برای ششمین روز پیاپی در وضعیت ناسالم است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۲ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: کیفیت هوا در ایستگاه‌های پایش آنلاین در خیابان‌های احمدآباد با شاخص ۱۱۶، باهنر با شاخص ۱۴۱، جی با شاخص ۱۳۷، رودکی با شاخص ۱۴۷، فرشادی با شاخص ۱۴۵ و فیض با شاخص ۱۲۹ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

محمود مزارع با اشاره به قطعی هفت ایستگاه پایش در خیابان‌های انقلاب، باغ غدیر، بزرگراه خرازی، دانشگاه، رهنان، کاوه و میرزا طاهر، گفت: شاخص کیفی هوا در ایستگاه خیابان‌های استانداری و پروین با ۱۵۱ و ورزشگاه میثاق با ۱۵۴ وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می‌دهد.

وی افزود: امروز وضعیت کیفیت هوای شهر صنعتی سگزی با شاخص ۱۷۵ در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان، شاهین شهر با شاخص ۱۳۴ ناسالم برای گروه‌های حساس و مبارکه با شاخص ۹۰ در وضعیت قابل قبول ثبت شده ضمن اینکه ایستگاه‌های منطقه صنعتی دولت آباد، خمینی‌شهر، نجف آباد و کاشان دائم قطع است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

بیست + بیست =