صفحه اصلی » سیاسی » حقآبه شهرستان اصلی ترین مطالبه مردم گلپایگان از رئیس جمهور است

نماینده مردم گلپایگان:

حقآبه شهرستان اصلی ترین مطالبه مردم گلپایگان از رئیس جمهور است

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی اصلی ترین خواسته مردم گلپایگان از رئیس جمهور را حقابه مردم این شهرستان مطرح کرد که چند سالی است که به آن پرداخته نشده است.

❖ نویسنده: جمال احمدی | تاریخ انتشار: ۰۸:۳۹ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۳

سید مسعود خاتمی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز؛ پیرامون مطالبات و خواسته های مردم گلپایگان از رئیس جمهور بیان کرد: اصلی ترین مطالبه مردم گلپایگان همانند شهرهای دیگر استان، حقآبه شهرستان است که چند سالی است که به آن پرداخته نشده و امیداریم رئیس جمهور تدبیری در این موضوع داشته باشد.

وی افزود: پروژه فاضلاب مشکل دیگری که در شهرستان گلپایگان مطرح است که هنوز شروع نشده و یکی از درخواست های مردم گلپایگان وخوانسار شروع و راه اندازی فاضلاب منطقه ای است؛ همچین از درخواست های مردم این شهرستان می شود به ساختن استخر اشاره کرد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار گفت: جاده کمره در خوانسار با توجه به نبود ایمنی  مردم خوانسار را با مشکلات متعددی مواجه کرده و پیگیری این مورد از خواسته های مردم خوانسار است؛ همچین اقداماتی برای تکمیل تونل خوانسار از درخواست های مردم این شهرستان است.

خاتمی با اشاره به مشکلات درمانی در گلپایگان و خوانسار گفت: مردم گلپایگان و خوانسار با مشکل کمبود نیروی انسانی و تجهیزات در زمینه درمان مواجه هستند که یکی از مهمترین مطالبات این منطقه برطرف سازی این مشکلات است؛ همچنین تکمیل بیمارستان امام حسین(ع) و مرتفع سازی کمبود آمبولانس از در خواست های مردم این منطقه از رئیس جمهور است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نه − 4 =