صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » فعالیت 2000 پایگاه اوقات فراغت آموزش و پرورش استان اصفهان در تابستان 1401

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پروش اصفهان اعلام کرد؛

فعالیت 2000 پایگاه اوقات فراغت آموزش و پرورش استان اصفهان در تابستان 1401

معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مقررشده است اوقات فراغت تابستان1401 به مدت 8 هفته از ابتدای تیرماه در نزدیک به 2000 پایگاه اوقات فراغت در مدارس، کانون‌های فرهنگی تربیتی، اردوگاه‌های دانش‌آموزی، دارالقران‌ها، پژوهشسراهای دانش‌آموزی، مجتمع و سالن‌های ورزشی، کانون پرورش فکری و تشکل‌های دانش‌آموزی برگزار شود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۹ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی نم‌نبات با اشاره به اهمیت اوقات فراعت درآینده هر فردی به ویژه دا‌نش‌آموزان، اظهار داشت: اوقات فراغت امسال با توجه به دوران پسا کرونایی و خارج شدن دانش‌آموز از شرایط فشار جسمی و روحی، از فرصت‌های طلایی در اختیار خانواده‌ها و متولیان آموزش و پرورش است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش اصفهان بر ایجاد فضای جذاب و پر نشاط در پایگاه‌های اوقات فراغت تاکید کرد و افزود: برگزاری اردوهای نیم روزه و یک روزه با محتوای مناسب می‌تواند بر ایجاد نشاط و امید در جامعه کمک کند.

وی برگزاری کلاس‌های جبرانی درسی و آموزشی در اوقات فراغت پیش رو را عامل جذب بیشتر دانست و گفت: با هماهنگی ستاد اوقات فراغت در سطح ادارات و بهره مندی از تجربیات کارشناسان آموزش و تاکیدات وزرات متبوع بگونه ایی برنامه ریزی شد تا جبران بخشی از عقب افتادگی دروس در تابستان و درکنار کلاس‌های قرآنی ، فرهنگی، هنری، ورزشی و معرفتی مهیا شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان تاکید کرد: برگزاری جلسات با مدیران مراکز پرورشی، مدارس و و اولیا، نظارت بر روند ثبت‌نام و فعالیت پایگاه‌ها، برگزاری مراسم افتتاحیه مناسب و پوشش رسانه‌ای مطلوب، استفاده از ظرفیت‌های درونی و بیرونی آموزش و پرورش و بهره‌مندی از ظرفیت تشکل‌های دانش‌آموزی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مقررشده است اوقات فراغت تابستان1401 به مدت 8 هفته از ابتدای تیرماه در نزدیک به 2000 پایگاه اوقات فراغت در مدارس، کانون‌های فرهنگی تربیتی، اردوگاه‌های دانش‌آموزی، دارالقران‌ها، پژوهشسراهای دانش‌آموزی، مجتمع و سالن‌های ورزشی، کانون پرورش فکری و تشکل‌های دانش‌آموزی برگزار شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 + 8 =