صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » نمایشگاه زندگی نامه امام خمینی(ره) به زبان انگلیسی

ویژه گردشگران خارجی برگزار می شود؛

نمایشگاه زندگی نامه امام خمینی(ره) به زبان انگلیسی

مسئول تبلیغ بین الملل معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان از برگزاری نمایشگاهی با موضوع زندگی‌نامه امام راحل به زبان انگلیسی، ویژه گردشگران خارجی خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۰ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام محمد رضا زمانی، مدیر مدرسه تخصصی تبلیغ بین الملل ناصریه در اصفهان اظهار کرد: به منظور آشنایی هرچه بیشتر و بهتر گردشگران خارجی با بنیان گذار انقلاب اسلامی، نمایشگاهی از ۱۴خرداد (سالگرد امام راحل) الی ۲۴ خرداد برگزار شد.

وی بیان کرد: همزمان با ایام ارتحال امام خمینی (ره) این نمایشگاه با موضوع زندگینامه ایشان به زبان انگلیسی در قالب پوستر به مدت ۱۰ روز برای گردشگران خارجی در مدرسه تخصصی تبلیغ ناصریه اصفهان (اولین مدرسه گردشگری اسلامی) بر پا شد.

مسئول تبلیغ بین الملل معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان هدف از برپایی این نمایشگاه ترسیم و بیان صحیح مهمترین رویدادها در زندگی معمار کبیر انقلاب اسلامی برای گردشگران خارجی دانست و گفت:. از جمله مهمترین سوالات گردشگران خارجی در ایام ارتحال امام خمینی (ره) سوال از عواملی بود که باعث رویارویی این مرد بزرگ با دولت ستم‌شاهی شد.

وی تصریح کرد: برپایی چنین نمایشگاه‌هایی به درک صحیح گردشگران خارجی نسبت به اوضاع ایران درقبل و بعد از انقلاب کمک زیاد می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پانزده − شش =