صفحه اصلی » اجتماعی » پاسخگویی نماینده تام الاختیار وزیر علوم به مطالبات دانشگاهیان درقالب خدمت در دانشگاه اصفهان

پاسخگویی نماینده تام الاختیار وزیر علوم به مطالبات دانشگاهیان درقالب خدمت در دانشگاه اصفهان

مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی وزارت علوم با حضور در دانشگاه اصفهان در قالب میز خدمت با دانشگاهیان استان اصفهان دیدار و گفت‌وگو کرد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۵ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ همزمان با سفر رئیس جمهور به این استان، دکتر علی شمسی‌پور مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی وزارت علوم به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر علوم در محل میز ارتباطات مردمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در دانشگاه اصفهان مستقر شد و با هدف حفظ کرامت، مراجعه‌کنندگان با یکایک آنان دیدار چهره به چهره و گفت‌‌وگو کرده و به مطالبات مردمی در زمینه مسائل آموزش عالی پاسخ گفت.

مشاور وزیر علوم و مدیر کل حوزه وزارتی این وزارتخانه در این خصوص اظهار داشت: این سفر در واقع، بیست و پنجمین سفر هیات دولت به استان های کشور است و ما در میز ارتباطات مردمی به عنوان نماینده تام الاختیار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مستقر هستیم.

میز ارتباطات مردمی به منظور پاسخگویی به افرادی که در حوزه آموزش عالی مسئله و مشکلی دارند راه اندازی و در محل معاونت آموزش عالی مستقر شده است.

شمسی پور در ادامه افزود: مخاطبین ما معمولا دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه ها هستند و بعضا مراجعات مردمی هم داریم.

وی تصریح کرد: تلاش ما بر این است که مسائل را خوب بشنویم و به سمت حل شدن سوق دهیم.

مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه اظهار داشت: در ۲۵ سفر گذشته هیات دولت، تقریبا نظام مسائل کلی استخراج شده است و معمولا دانشجویان مشکلات آموزشی، پژوهشی، نقل و انتقالات و سایر موارد را مطرح می کنند که ما راهنمایی می کنیم.

گفتنی است: همزمان با سفر رییس جمهور به استان اصفهان، میز ارتباطات مردمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۵ و ۲۶ خرداد ۱۴۰۱از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ در محل معاونت آموزشی دانشگاه اصفهان واقع در درب شمالی این دانشگاه مستقر و جامعه دانشگاهی و دیگر اقشار مرتبط می توانند در روزهای یاد شده برای ارائه و ثبت درخواست‌ها، انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود به محل مذکور مراجعه نمایند.

شایان ذکر است: در محل میز ارتباطات مردمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه اصفهان شمسی پور نماینده تام الاختیار وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و طیبی نماینده تام الاختیار دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات این وزارتخانه و نمایندگان دانشگاه ها حضور دارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

10 − 5 =