صفحه اصلی » اجتماعی » محکومیت یک هزار میلیاردی برای متخلفان اقتصادی در یک ماه گذشته

محکومیت یک هزار میلیاردی برای متخلفان اقتصادی در یک ماه گذشته

 سرپرست تعزیرات حکومتی استان اصفهان از محکومیت یک هزار میلیاردی برای متخلفان اقتصادی در یک ماهه طرح مردمی سازی یارانه ها در استان اصفهان خبرداد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۶ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ علی اکبر مختاری اظهار کرد: از ابتدای طرح مردمی سازی یارانه های و عادلانه سازی آن و با مجاهدت و تلاش شبانه روزی روسای شعب و همکاران دفتری تعزیرات حکومتی استان اصفهان به پرونده های واصله در طول مدت یک ماه ازآغاز طرح مردمی سازی یارانه ها و عادلانه سازی آن رسیدگی شد که مجموع محکومیت صادره در این تعداد پرونده بیش از یک هزار میلیارد ریال است.

 سرپرست تعزیرات حکومتی استان اصفهان به کسبه و بازاریان استان اصفهان اعلام کرد: باتوجه به افزایش محکومیت های نقدی و اختیارات تعزیرات حکومتی با توجه مصوبه سران محترم قوا به جهت جلوگیری از ایجاد نارضایتی مردم و اجحاف در حق ایشان و محکومیت برای خود ، حقوق قانونی و شهروندی مردم را رعایت و از تکرار تخلف توسط متخلفین جلوگیری کنند.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه این استان دارای کسبه محترم و منصف بسیار زیادی  است از این دسته افراد درخواست داریم در جهت تعادل بازار اقدام کرده و به متخلفین متذکر می شویم که تعزیرات حکومتی برای حمایت از مردم قدم های استواری برداشته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهارده + 4 =