صفحه اصلی » اجتماعی » پیشرفت 70 درصدی طرح تکمیلی آبرسانی به شهر خوانسار

پیشرفت 70 درصدی طرح تکمیلی آبرسانی به شهر خوانسار

عملیات احداث تصفیه خانه دائمی آب خوانسار تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای تکمیل و بهره برداری کامل از طرح آبرسانی به خوانسار آن به 130 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۱ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی جهانگیری با اشاره به این که طرح تکمیلی آبرسانی به شهر خوانسار شامل ایستگاه پمپاژ حسن آباد و آبگیر سد گلپایگان است ابراز امیدواری کرد با تخصیص اعتبارات لازم، این طرح در اسرع وقت تکمیل شده تا همه شهروندان خوانساری از آب شرب پایدار بهره مند شوند.

وی با بیان این که در مرحله نخست طرح آبرسانی به شهر خوانسار ۳۴ کیلومتر خط انتقال با قطر ۵۰۰ میلی متر، 2 ایستگاه پمپاژ با ظرفیت ۸۰ لیتر در ثانیه و فاز اضطراری تصفیه خانه آب خوانسار به اجرا در آمد گفت: عملیات احداث تصفیه خانه دائمی آب خوانسار نیز تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای تکمیل و بهره برداری کامل از طرح آبرسانی به خوانسار آن به 130 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

مدیر آبفای خوانسار به اصلاح و بازسازی بخشی از شبکه توزیع آب این شهر با قدمت 40 سال اشاره کرد و افزود: در این طرح ۴ کیلومتر لوله چدنی با قطر 150 میلی متر اجرا و 400 انشعاب آب در مدت شش ماه اصلاح شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × 4 =