صفحه اصلی » اجتماعی » بیمارستان فریدونشهر مجهز به دستگاه سی تی اسکن شد

بیمارستان فریدونشهر مجهز به دستگاه سی تی اسکن شد

بعد از سال‌ها مطالبه مردم فریدونشهر، سرانجام تنها بیمارستان این شهرستان بزرگ به دستگاه سی تی اسکن تجهیز شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۷ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ دستگاه تصویربرداری سی‌تی‌اسکن که یکی از نیازهای شهرستان و مطالبات مردم فریدونشهر بود سرانجام با مجاهدت‌های مسئولان شبکه بهداشت و درمان فریدونشهر و همراهی مسئولانی نظیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان به فریدونشهر رسید.

این دستگاه با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال خریداری شده و با وجود مشکلات فراوان به شهرستان فریدونشهر تخصیص پیدا کرد.

دستگاه سی‌تی‌اسکن دیشب وارد بیمارستان فریدونشهر شد و ظرف دو ماه آینده با تکمیل محل نصب آن در بیمارستان حضرت رسول اکرم -صلّی الله علیه و آله- بکارگیری خواهد شد.

دستگاه سی‌تی‌اسکن تخصیص یافته به فریدونشهر از نوع پیشرفته و جدید بوده و دستگاهی است که نمونه آن در بیمارستان حضرت عیسی بن مریم اصفهان و مراکز پزشکی دیگر در مرکز استان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشکلات بسیار زیاد مردم در نبود دستگاه سی تی اسکن در فریدونشهر و مسائل متعددی نظیر برخورد بد کادر بیمارستان شهرستان‌های همجوار هنگام مراجعه بیماران فریدونشهری برای گرفتن تصویر سی تی اسکن، ضرورت تهیه این دستگاه را برای شهرستان فریدونشهر مضاعف کرده بود.

همزمان شدن ورود دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان فریدونشهر و سفر وزیر بهداشت به این شهرستان اتفاقی بوده و هیچ برنامه‌ای در این سفر برای بازدید و یا افتتاح این دستگاه طرح‌ریزی نشده است.

لازم به ذکر است بخشی از اعتبار تهیه و راه اندازی این دستگاه از دو سال پیش توسط عموم مردم شهرستان فریدونشهر و خیرین سلامت تأمین شده بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × پنج =