صفحه اصلی » استان اصفهان » جزئیات سفر وزیر بهداشت به فریدونشهر/ سازوکار تحویل نامه‌ها و درخواست‌های مردمی

جزئیات سفر وزیر بهداشت به فریدونشهر/ سازوکار تحویل نامه‌ها و درخواست‌های مردمی

وزیر بهداشت امروز بعد از حضور در گلستان شهدای فریدونشهر، از بیمارستان این شهر و معضل فاضلاب شهری فریدونشهر بازدید خواهد کرد و بعد از ملاقات با نماینده اقشار مختلف در جلسه شورای اداری شهرستان حضور پیدا خواهد کرد. مردم می‌توانند نامه‌ها و درخواست‌های خود را علاوه بر سامانه تلفنی 111 در اتاق منظور شده در فرمانداری فریدونشهر تحویل دهند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۱ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فریدونشهر در نشست خبری با اصحاب رسانه، جزئیات سفر وزیر بهداشت به فریدونشهر را تشریح کرد.

علی کاظمی در رابطه با این سفر که در حاشیه سفر سیدابراهیم رئیسی به اصفهان طی امروز پنجشنبه رخ خواهد داد، گفت: دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به عنوان نماینده عالی دولت و همچنین نماینده ویژه رئیس جمهور به شهرستان ما سفر خواهد کرد.

وی از احصای مسائل، مشکلات و نیازمندی‌های شهرستان طی هفته‌های اخیر و ارسال این مشکلات برای مسئولان استان و مسئولان پیگیری کننده جهت منظور کردن این مسائل در مصوبات سفر ریاست جمهوری خبر داد.

بخشدار بخش موگویی شهرستان فریدونشهر با اشاره به محرومیت بالای این شهرستان، از یکه تازی فریدونشهر در عناوین محرومیت باری نظیر تنها شهرستان دارای روستای بدون جاده در استان، شهرستان دارای بیشترین تعداد روستاهای گازکشی نشده، شهرستان دارای بیشترین تعداد مدارس کانکسی و ناایمن و غیره سخن به میان آورد.

معاون فرماندار فریدونشهر اظهار کرد: تفاوت این سفر با سفرهای قبلی روسای جمهور به استان اصفهان این است که اعتبارات تقاضا شده برای طرح‌های عمرانی به صورت 100 درصد تخصیص پیدا می‌کند و هم اکنون این مسأله در پیش نویس مصوبات این سفر مشخص شده است.

وی در ادامه جلسه به تشریح برنامه سفر وزیر بهداشت به فریدونشهر پرداخت.

وزیر بهداشت راس ساعت 9:30 وارد شهرستان شده و سفر خود به این شهرستان را با ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلستان شهدای فریدونشهر و سرکشی به منزل یکی از شهدای فریدونشهر آغاز خواهد کرد.

دکتر عین اللهی سپس بازدیدی از بیمارستان حضرت رسول اکرم -صلّی الله علیه- فریدونشهر خواهد داشت و از معضل فاضلاب شهری فریدونشهر بازدید خواهد کرد.

نماینده ویژه رئیس جمهور پس از این برنامه، با استقرار در فرمانداری فریدونشهر با نماینده اقشار مختلف بازدید خواهد داشت. نماینده صنف کشاورزان، نماینده صنف دامداران، نماینده صنعتگران، نماینده گروه‌های جهادی و نماینده بخش مرکزی و بخش موگویی افرادی هستند که به صورت رودررو با دکتر عین اللهی ملاقات خواهند کرد.

سرانجام حدود ساعت 11 جلسه شورای اداری شهرستان با حضور وزیر بهداشت برگزار شده و به جمع بندی مسائل طرح شده شهرستان و مصوبات این سفر خواهد پرداخت.

کاظمی تأکید کرد: به منظور دریافت درخواست‌های مردمی سامانه هوشمند تلفنی ارتباطات مردمی 111 فعال شده و پذیرای مطالبات و مطالب مردم و انتقال آن به دفتر ارتباطات مردمی ریاست جمهوری خواهد بود.

وی افزود: همچنین به همین منظور اتاقی در طبقه هم کف فرمانداری برای دریافت نامه‌های کتبی مردم و انتقال آن‌ها به دفتر ارتباطات مردم ریاست جمهوری و همچنین راهنمایی مردم برای بیان مطالب خود از طریق سامانه 111 در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 4 =