صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » خبر خوش وزیر بهداشت برای مردم فریدونشهر/ طرح توسعه بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) فریدونشهر آغاز می شود

خبر خوش وزیر بهداشت برای مردم فریدونشهر/ طرح توسعه بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) فریدونشهر آغاز می شود

وزیر بهداشت؛ درمان و آموزش پزشکی گفت: مدتی بود که بیمارستان فریدونشهر پیگیر سی تی اسکن بود که در این اقدام در ماه های آینده به ثمر نشسته و دستگاه در بیمارستان نصب می شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۵ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۶

بهرام عین اللهی در جریان سفر به شهرستان فریدونشهر در گفت و گو با صاحب نیوز گفت: خدا را شاکر هستم که به منطقه ای آمدم که مردم خوب و پاکدل عشایر در اینجا مستقر هستند.

وزیر بهداشت؛ درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: هدف ما این است که مشکلات منطقه را بررسی کنیم که برخی مشکلات مستقیم به وزارت بهداشت مربوط می شود که سریعا دستورات لازم را صادر می کنم. برخی مشکلات هم مربوط به سایر وزارت خانه هاست که تماما مسائل را منتقل می کنم.

وی پیرامون استخدام پرستاران بیان کرد: ۲۲ هزار پرستار در دست استخدام داریم، ما گسترش خوبی را در مراکز ایجاد می کنیم و در پی آن باید پرستاران خود را افزایش دهیم. حتماً پرستارانی که در دوران کرونا ایثارگری های فراوانی کردند دارای ۲۰ امتیاز برای استخدام هستند.

نماینده رئیس جمهور خبر خوشی را هم به مردم فریدونشهر داد و گفت: مدتی بود که بیمارستان پیگیر سی تی اسکن بود که در این اقدام در ماه های آینده به ثمر نشسته و دستگاه در بیمارستان نصب می شود.

عین اللهی خاطر نشان کرد: به ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفتم که طرح گسترش بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) فریدونشهر را شروع کند و اعتبارات لازم را ما پرداخت می کنیم.

وزیر بهداشت گریزی هم به جام جهانی زد و بیان داشت: برای جام جهانی فعالیتی را شروع کردیم. قصد بر این است که کشور میزبان را کمک کنیم؛ به همین منظور اخیراً دستیار ویژه خود را به قطر فرستادم و توافقات خوبی شد.

وی پیرامون این توافقات گفت: مقرر شد که در حوزه های تخصصی مانند تروما، طب اورژانس و چشم پزشکی تیم هایی اعزام شوند. همچنین بیمارستان های حوزه خلیج فارس آماده باش می شوند تا در صورت نیاز بتوانند خدمات ارائه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 4 =