صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » هجوم اتباع در شهرستان برخوار بسیار مشکل آفرین شده است

هجوم اتباع در شهرستان برخوار بسیار مشکل آفرین شده است

امام جمعه دولت آباد گفت: من از زبان مردم یکی از مسائل شهرستان خصوصا دولت آباد را بیان می کنم که یکی از آنها مسئله هجوم اتباع هست.

تاریخ انتشار: ۲۰:۰۰ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین محمودآبادی امام جمعه دولت آباد در جلسه شورای اداری دو شهرستان شاهین شهر و برخوار که با حضور وزیر آموزش پرورش به عنوان نماینده رئیس جمهور در سفر به اصفهان در فرمانداری شاهین شهر برگزار شد، گفت: مردم شهرستان برخوار مردم مومن، متدین، انقلابی و اهل کار و تلاش هستند.

وی افزود: نمونه هایی از اینکه مردم برخوار پا به کار نظام بوده اند در فتنه و اغتشاشات سال ۱۳۹۸ که پیش آمد، نمایان شد و هیچگونه تجمع و مشکلی در شهرستان برخوار بروز پیدا نکرد و حتی بسیجیان این شهرستان برای برقراری امنیت به سایر شهرها رفتند.

امام جمعه دولت آباد با بیان اینکه انقلابی بودن مردم برخوار در انتخابات هم نمود پیدا کرده است، اظهار کرد: وقتی به میان مردم می رویم، وظیفه داریم از نظام، انقلاب و دولت انقلابی آیت الله رئیسی حمایت کنیم ولی گاهی اوقات وقتی صحبت می کنیم، مردم می گویند شما قبلا انتقاد می کردید و اکنون تعریف می کنید؛ کار انجام می شود ولی انتظار کار بیشتری داریم.

حجت الاسلام محمودآبادی تصریخ کرد: صحبت من صرفا با وزیر و رئیس جمهور نیست و همه مسئولینی که در این جلسه حضور دارند باید در همه سطوح به کار و تلاش برای مردم بپردازند و ما در جمع مسئولین باید مسائل و مشکلات مردم را بیان و پیگیری کنیم.

وی با اشاره به مشکلات شهرستان برخوار گفت: من از زبان مردم یکی از مسائل شهرستان خصوصا دولت آباد را بیان می کنم، یکی از آنها مسئله هجوم اتباع هست که مسائل و مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده و با کمال تاسف باید خدمت آقای وزیر بگویم که گوش شنوایی هم نیست.

امام جمعه دولت آباد اذعان داشت: ما از همه مسائل کلان اطلاع داریم و همه برنامه های سیاسی را می دانیم و اگر حرفی میزنیم، اینطور نیست که بی اطلاع باشیم، ولی انتظارمان در بحث سازماندهنی اتباع، رسیدگی است.

حجت الاسلام محمودآبادی در ادامه افزود: در بحث مسکن و اجازه خانه، اتباع برای مردم شهرستان برخوار بخصوص دولت آباد مسائل و مشکلاتی را به وجود آورده اند که این موضوع هم باید رسیدگی شود.

وی با اشاره به وضعیت بازنشستگان گفت: بازنشستگانی که جبهه ای و انقلابی و متدین بوده اند و هنوز هم پای انقلاب هستند، از گرانی ها و وضعیت حقوقشان ناراحت هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

15 + 15 =