صاحب نیوز

14010328000082_Test_PhotoN

تصادف زنجیره‌ای ۳۰ دستگاه خودرو در اصفهان/ ریخته شدن مواد روغنی علت حادثه بود

رئیس پلیس راه اصفهان گفت: ساعت ۴ بامداد امروز ۲۸ خرداد درکمربندی شرق اصفهان یک تصادف بین ۳۰ دستگاه خودرو رخ داد که بلافاصله ماموران پلیس راه استان به منظور بررسی این حادثه در محل حضور یافتند.

کدخبر: 1095042
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ @ ۰۸:۵۰


به گزارش صاحب نیوز؛ اصغر زارع رئیس پلیس راه استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ساعت ۴ بامداد امروز ۲۸ خرداد در کمربندی شرق اصفهان یک تصادف بین ۳۰ دستگاه خودرو رخ داد که بلافاصله مأموران پلیس راه استان به منظور بررسی این حادثه در محل حضور یافتند.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد علت وقوع این حادثه ریخته شدن مواد روغنی بر روی سطح جاده است که باعث لغزنده شدن محور و سُر خوردن خودروها شده است.

زارع ادامه داد:  سریعاً با همکاری اداره راه نسبت به خاک‌ریزی در  ۲ محور بهارستان به اصفهان و سجزی به اصفهان و پاک‌سازی سطح جاده از مواد روغنی اقدام شد.

رئیس پلیس راه استان اصفهان از شناسایی کامیون تانکردار حامل مواد روغنی که مخزن آن سوراخ شد و در حال نشت آن بر روی جاده بود خبر داد و گفت: این خودرو در شانه خاکی کمربندی شرق متوقف و راننده آن برای انجام تحقیقات به یگان انتظامی منتقل شد.

وی با بیان اینکه هر ۲ مسیر اشاره شده باز بوده و تردد در آن‌ها جریان دارد، خاطرنشان کرد: با این وجود از رانندگان می‌خواهیم با سرعت مطمئنه رانندگی کنند

انتهای پیام/