صفحه اصلی » اجتماعی » واکنش کاربران فضای مجازی به بیست و پنجمین مقصد سفر استانی رئیس جمهور

واکنش کاربران فضای مجازی به بیست و پنجمین مقصد سفر استانی رئیس جمهور

سفر یک روزه رئیس جمهور و هیات همراه به استان اصفهان برای پیگیری مطالبات و خواسته های مردم استان در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشت.

تاریخ انتشار: ۰۸:۱۰ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ رئیس جمهور دولت سیزدهم در آستانه یکمین سالگرد پیروزی در انتخابات صبح روز پنجشنبه 26 خرداد سال 1401 در بیست و پنجمین سفر استانی خود به همراه تعدادی از اعضا هیات دولت به استان اصفهان سفر کرد و در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان مورد استقبال امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان، استاندار اصفهان و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری قرار گرفت.

مسئله آب، تراژدی خطرناک فرونشست زمین، آلودگی هوا، دغدغه‌ها و مشکلات اقشار مختلف شامل تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی، فرهنگی، هنری و عدم نگاه نامتوازن پایتخت به استان اصفهان از مهمترین چالش هایی است که سالهای متمادی اصفهان از آنها رنج می برد و انتظار بود که دولت راهکارهای اساسی برای رفع آنها داشته باشد.

سفر یک روزه رئیس جمهور و هیات همراه به استان اصفهان در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشت

کاربر حساب توییتری ابوالفضل هاشمی به جدیت نمایندگان رئیس جمهور در پیگیری مسائل در شهرستان ها اشاره کرد و نوشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی رغم کسالت شدید از 4 منطقه صنعتی و کشاورزی در نقاط مختلف دهاقان بازدید کرد و سپس حدود 2 ساعت نیز پای درد و دل اقشار مختلف نشست.

کاربر حساب توییتری تربت کربلا با یادآوری سابقه درخشان اصفهان در مبارزات انقلابی و حضور پررنگ در دوران هشت سال دفاع مقدس با تقدیم هزاران شهید نوشت: استان اصفهان، استان دفاع از ارزشهای انقلابی است.

کاربر حساب توییتری راحیل با انتشار تصویری از بازدید رئیس جمهور از زمین های خشک و بی آب کشاورزان شرق اصفهان نوشت: اینجا مزارع شرق اصفهان است و این بالگرد حامل رئیس جمهور برای بازدید از مزارع شرق اصفهان است. به لطف خدا منتظر دستورات قاطع و امیدآفرین برای خشنودی کشاورزان زحمت کش این منطقه هستیم.

کاربر حساب توییتری منتظر ظهور نیز بخش از سخنان امیدوار کننده رئیس جمهور برای مردم اصفهان را بازنشر کرده و نوشته است: رئیس جمهور در بدو ورود به استان اصفهان گفت ما به دنبال آن هستیم که در این سفر با نمایندگان استان و مسئولان در جلساتی که خواهیم داشت از جمله جلسه شورای اداری استان برای مردم خبرهای خوبی داشته باشیم. امیدواریم که سفری پربار و بابرکت برای مردم اصفهان باشه.

کاربر حساب توییتری گل طاها 1354 نوشت: رئیس جمهور در اصفهان اظهار کرده است برخی پیشنهاد کردند که همزمان با روزهای پرآب زتیده رود به اصفهان سفر کنم، اما بنده گفتم اتفاقا در مقطع و زمانی که مسائل مردم حادتر است باید به این استان بروم و از نزدیک مشکلات مردم را ببینم و حرف هایشان را بشنوم.

کاربر حساب توییتری بانو با اشاره به صحبت های عدالت خواهانه رئیس جمهور در جمع کشاورزان شرق اصفهان که گفته بود من حرف های آقایون کشاورز رو کاملا قبول دارم و باید به طرحی جامع که هم عادلانه باشد و هم مبتنی بر قانون که هرکسی بتونه به حق خودش برسه به توافق برسیم. با کنایه نوشت: بله فرق می کنه کی رئیس جمهور باشه.

کاربر حساب توییتری زهراجم هم به برنامه های رئیس جمهور در سفر یکروزه به استان اصفهان اشاره کرد و نوشت: دیدار با نخبگان و کارآفرینان و فعالان اقتصادی و اقشار مردمی و حضور در شورای اداری استان، بازدید از شهرک علمی تحقیقاتی و شرکت های دانش بنیان موفق و چند واحد صنعتی و شرکت در نشست خبری از جمله برنامه های سفر یکروزه دکتر رئیسی در بیست و پنجمین سفر استانی خود به استان اصفهان است.

کاربر حساب توییتری یا مهدی ادرکنی هم نوشت: خبرخوشی که رئیس جمهور در بدو ورود به اصفهان برای حل مشکلات کشاورزان زحمتکش این استان گفتند این بود که مشکلی که بیش از همه مشکلات مردم را رنج می دهد مشکلات آب کشاورزی و شرب است و این از مسائلی است که دولت برای رفع این مشکل برنامه دارد و اطمینان داریم با کمک هم این مشکل قابل رفع است.

کاربر حساب توییتری دختر بی بی مریم به حضور رئیس جمهور در بین کشاورزان شرق اصفهان اشاره کرد و نوشت: امیدواریم به حضور رئیس جمهور و حل مشکلات کشاورزان

کاربر حساب توییتری ایرانی نوشت: شرق اصفهان یکی از قطبهای کشاورزی استان و جمعیت بسیاری از کشاورزان را در خود جای داده و در سالهای گذشته با مشکل آب مواجه شده است. غلامحسین اسماعیل مسئول دفتر رئیس جمهوری و فرستاده رئیس جمهور در جمع کشاورزان در شهرستان ورزنه حاضر شد و از نزدیک در جریان مشکلات و نگرانیهای مردم در این منطقه قرار گرفت.

کاربر حساب توییتری بانوی انقلابی با اشاره به استقبال پرشور کشاورزان شرق اصفهان از رئیس جمهور نوشت: شعار کشاورزان شرق اصفهان در دیدار با آقای رئیسی این بود رئیسی رئیسی تو آخرین امیدی یعنی از دولت اصلاحات که آبی برای کشاورزان اصفهانی گرم نشد، امیدواریم با پیگیری های این دولت انقلابی امید به زندگی کشاورزان بازگردد.

کاربر حساب توییتری تربت کربلا به دیدار وزیر جهاد کشاورزی با ایثارگران اصفهان اشاره کرد و نوشت: دیدار وزیر جهاد کشاورزی با جانباز محمدکریم کیانی در سفر به دیار خط شکنان رزمنده ای که ساعت ها سینه خیز حرکت کرده تا خود را به خاک وطن برساند.

کاربر حساب اینستاگرامی narssecflower ویدئویی از استقبال عجیب کشاورزان اصفهانی با شعار رئیسی رئیسی تو آخرین امید مایی از رئیس جمهور را منتشر کرد.

کاربر حساب اینستاگرامی narssecflower بخشی از سخنرانی رئیس جمهور در جمع مردم و کشاورزان شرق اصفهان و پیشنهاد عجیب به رئیس جمهور را منتشر کرد.

کاربر حساب اینستاگرامی afsarran_jangnarm تصویری از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گلزار شهدای شهرستان دهاقان و ارج نهادن و ادای احترام به مقام شامخ شهدا را منتشر کرد.

کاربر حساب اینستاگرامی et_hafizi13 نیز تصویری نوشته ای از سخنان رئیس جمهور در جمع کشاورزان که گفته بود تلاش می کنیم تا حدود زیادی مشکلات کشاورزان را کاهش دهیم و برای ای موضوع برنامه هایی نیز در نظر گرفته شده و فقط همت و همراهی همه مسئولان و مردم را نیاز داریم، را منتشر کرد.

کاربر حساب اینستاگرامی mtz123.9124 با انتشار کلیپی از استقبال کشاورزان اصفهانی با شعار رئیسی رئیسی تو آخرین امیدی، بر حل مشکل آب به عنوان مهمترین چالش و مطالبه مردم و کشاورزان اصفهان تاکید کرد.

 

در سفر یک روزه هیات دولت به استان اصفهان 16 وزیر و معاون رئیس جمهور، آیت الله رئیسی را همراهی می کردند که به عنوان نمایندگان تام الاختیار با حضور در تمام شهرستان های این استان مسائل، مشکلات و مطالبات مردم را پیگیری کردند.

دیدار با کارآفرینان و فعالان اقتصادی، اقشار مختلف مردم، نخبگان، حضور در جلسات شورای اداری شهرستان ها و مرکز استان، بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی و شرکت‌های دانش بنیان موفق و شرکت در نشست خبری از جمله برنامه‌های یک روزه ریاست جمهوری به استان اصفهان بود.

حاصل بیست و پنجمین سفر استانی رئیس جمهور در استان اصفهان 217 مصوبه با 30 هزار میلیارد تسهیلات برای رفع مشکلات استان شد. رئیس جمهور و هیئت همراه بامداد جمعه 27 خرداد اصفهان را به مقصد تهران ترک کردند.

اتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 2 =