صفحه اصلی » اجتماعی » مهارت آموزی از عوامل موثر بر موفقیت طرح های خودکفایی مددجویان اصفهانی است

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان:

مهارت آموزی از عوامل موثر بر موفقیت طرح های خودکفایی مددجویان اصفهانی است

امسال برای 10 هزار و 734 مددجوی اصفهانی مستعد اشتغال، دوره های آموزش و مهارت آموزی برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۳ - شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ احمد رضایی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، یکی از عوامل موفقیت طرح های خودکفایی مددجویان را برگزاری دوره های مهارت آموزی تخصصی دانست و بیان داشت: این نهاد با ایجاد بستر مناسب برای اشتغال، به توانمندسازی خانواده های تحت حمایت خدمت رسانی می کند.

احمد رضایی رویکرد کمیته امداد را تحقق کیفی برنامه‌های اشتغال در کنار تحقق کمی عنوان کرد و افزود: سال گذشته با هدف مهارت آموزی و ایجاد اشتغال، برای 4 هزار و 673 نفر از مددجویان، دوره آموزشی برگزار شد.

وی با اشاره به اعتبار 900 میلیون تومانی هزینه شده برای دوره های مهارت آموزی مددجویان در سال قبل، ادامه داد: طبق برنامه ریزی انجام شده سال جاری، آموزش 10 هزار و 734 مددجوی مستعد اشتغال در دستور کار قرار دارد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان، با بیان روش های اطلاع رسانی درخصوص دوره های آموزشی به افراد تحت حمایت جویای کار، گفت: مددجویان مستعد و جویای کار برای کسب اطلاعات مرتبط به حوزه اشتغال و دوره های آموزشی می توانند به دفاتر این نهاد مراجعه کنند، همچنین اطلاع رسانی این دوره ها از طریق مسیرهای ارتباطی با آنها از جمله ارسال پیامک و بسترفضای مجازی “پیام رسان بله” نیز انجام می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

12 + 3 =