صفحه اصلی » اجتماعی » برخورد با سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر تشدید می‌شود

برخورد با سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر تشدید می‌شود

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: با تقویت شعب ویژه رسیدگی کننده به پرونده‌های مواد مخدر، برخورد با سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر شدیدتر خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۲ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام اسداله جعفری، رئیس کل دادگستری استان اصفهان در حاشیه بازدید از حوزه‌های قضایی خور و بیابانک و نائین اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مسائل دو حوزه خور و بیابانک و نائین، مشکل نیروی انسانی است که در آینده نزدیک با جذب نیروهای جدید و تقسیم آن ها در سطح استان، این دو منطقه در اولویت قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به آمار قابل قبول صلح و سازش در این دو ناحیه افزود: آمار صلح و سازش در خور و بیابانک ۴۹ و در نائین ۴۰ درصد است که از میانگین کشوری بالاتر است اما با توجه به فرهنگ، اخلاق‌مداری و مهرورزی مردم این دو ناحیه، با تقویت شوراهای حل اختلاف، می‌توان تغییرات مثبتی در این آمارها ایجاد کرد.

جعفری فعالیت دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی نائین در امر مبارزه با مواد مخدر را ستودنی دانست و تصریح کرد: به دلیل قرار گرفتن نائین در مسیر عبور محموله‌های مواد مخدر، حجم پرونده‌های وارده با این موضوع، نسبت به دیگر مناطق استان بیشتر است و با تقویت شعب رسیدگی کننده به این پرونده‌ها شاهد افزایش کیفیت در برخورد با سوداگران و قاچاقچیان مواد مخدر خواهیم بود.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان در مسیر مبارزه با مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ، قاطعانه عمل خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

12 − شش =