صفحه اصلی » ورزشی » جایزه بازی جوانمردانه قایقرانی به یک اصفهانی رسید

جایزه بازی جوانمردانه قایقرانی به یک اصفهانی رسید

نائب‌رئیس فدراسیون قایقرانی کشورمان جایزه ترویج بازی جوانمردانه را دریافت کرد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۸ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ کمیته بین‌المللی بازی جوانمردانه یک ارگان غیردولتی در خدمت ترویج روحیه ورزشکاری در رقابت‌‎های ورزشی در سطح جهان است، این کمیته سالیانه جوایزی به ورزشکارانی که بازی‌های جوانمردانه انجام می‌دهند اهدا می‌کند. مراسم امسال این کمیته پس از چند سال تعویق به دلیل شیوع کرونا، شب گذشته در بوداپست مجارستان برگزار شد.

کتایون اشرف نائب‌رئیس فدراسیون قایقرانی که پیش از این سوی کمیته برگزاری به این مراسم دعوت شده بود، جایزه بخش ویلی دومه برای ترویج و توسعه ورزش جوانمردانه را دریافت کرد.

اشرف به دلیل فعالیت‌هایی که در زمینه توسعه ورزش قایقرانی زنان با پروژه توسعه و گسترش ورزش زنان در سال ۲۰۱۷، نخبه‌گزینی و آموزش نوجوانان و مربیان قایقرانی که منتهی به کسب دو سهمیه المپیک نوجوانان ۲۰۱۸، برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا نوجوانان و جوانان در رودخانه کرج و داوری در مسابقات قهرمانی جهان اسلالوم ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ کاندید دریافت این جایزه است.

نائب‌رئیس بانوان فدراسیون قایقرانی درباره دریافت این جایزه گفت: این جایزه متعلق به تمام کسانی که سالها برای ترویج ورزش پهلوانی تلاش کردند و اغلب دیده نشدند. کسانی که آرزوشان تحقق آرزوهای دیگران بوده و هست، کسانی که معتقدند داشتن روح جوانمردانه ارزشمندتر از بردن در یک مسابقه است.

کتایون اشرف ادامه داد: این افراد را ما در جامعه در قالب پدر، مادر، داور، مربی، رسانه و ورزشکار می‌بینیم و این جایزه را تقدیم تک تک این افراد می‌کنم.

اشرف پیش از این این به دلیل حمایت از ورزش زنان موفق به دریافت جایزه پاروی طلایی فدراسیون جهانی قایقرانی شده بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × 2 =