صفحه اصلی » سیاسی » بازدید سرزده استاندار اصفهان از مرکز سامد در اصفهان

بازدید سرزده استاندار اصفهان از مرکز سامد در اصفهان

استاندار اصفهان گفت: مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌ جمهوری در سفر استانی تلاش می کند، بصورت فعال و متمرکز درخواست‌ها، شکایات و مطالبات فردی و جمعی شهروندان را دریافت و در کمترین زمان ممکن و با سرعت و دقت پیگیری و سامان دهی کند.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۳ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ استاندار اصفهان در بازدید سرزده از مرکز سامد (سامانه ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری) در اصفهان، روند پاسخگویی به درخواست های مردم در این مرکز را مورد بررسی قرار داد و ضمن گفت و گو با کارشناسان دستورات لازم را جهت تسریع در رسیدگی دقیق و پاسخگویی صریح به مسئولان ذی ربط ابلاغ و صادر کرد.

مرتضوی، خاطر نشان کرد: مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌ جمهوری در سفر استانی تلاش می کند، بصورت فعال و متمرکز درخواست‌ها، شکایات و مطالبات فردی و جمعی شهروندان را دریافت و در کمترین زمان ممکن و با سرعت و دقت پیگیری و سامان دهی کند.

وی خاطرنشان داشت: مرکز سامد به عنوان پل ارتباطی مردم با رئیس‌جمهور و ارکان دولت می تواند علاوه بر ثبت نامه‌ها و درخواست‌های مردمی در سفرهای استانی، اقدامات موثری در راستای تحقق شعار مردمی بودن دولت سیزدهم را پیگیری‌ کند.

مقام عالی دولت در استان اصفهان، اضافه کرد: در سفر استانی رییس جمهور محترم به استان اصفهان علاوه بر سامانه سامد، میزهای ارتباطات مردمی با حضور وزیران یا معاونان و نمایندگان تام‌الاختیار وزارتخانه‌ها و دستگاه های دولتی مشغول به خدمت‌رسانی به هموطنان ارجمند در استان بودند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج + پانزده =