صفحه اصلی » استان اصفهان » سازمان تبلیغات اسلامی به برنامه‌های فرهنگی هویت‌بخشی کند

سازمان تبلیغات اسلامی به برنامه‌های فرهنگی هویت‌بخشی کند

فرماندار اصفهان گفت: انتظارات ما از رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان، هویت‌بخشی به فعالیت‌های فرهنگی مذهبی شهرستان است که علاوه بر مأموریت‌ها بر فرهنگ شهرستان هم تأثیر بگذارد؛ هم‌افزا بودن با نهادها و مشارکت مؤثر با همه نهادهای فرهنگی هم‌راستا و هم‌سو مورد انتظار است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۱ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد علی احمدی، فرماندار اصفهان در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان، با تأکید بر ضرورت تبلیغات دینی مذهبی در عرصه‌های کنونی و پیشرو اظهار کرد: امروز مواجهه با حملات و تهاجمات فرهنگی بیشتر شده است و ضرورت وجود تبلیغات مبتنی بر ارزش‌های اسلامی و الهی و فعالیت‌های عرصه نهضت تبلیغات اسلامی هدفمند و مؤثر بیش از پیش احساس می‌شود.

وی در ادامه سخنان خود گفت: سازمان تبلیغات اسلامی می‌تواند محور جهاد تبیین در زمینه‌های مختلف و به ویژه تبیین ارزش‌های دینی و الهی باشد.

احمدی تصریح کرد: مدیرکل تبلیغات اسلامی اسلامی استان، شهرستان اصفهان را دریابند و رئیس جدید با روحیه جهادی و انقلابی خود زمینه‌های رشد و پیشرفت عرصه‌های فرهنگی اجتماعی را فراهم کند؛ انتظارات ما از رئیس جدید هویت‌بخشی به سازمان شهرستان است که علاوه بر مأموریت‌ها بر فرهنگ شهرستان تأثیر بگذارد؛ هم‌افزا بودن با نهادها و مشارکت مؤثر با همه نهادهای فرهنگی هم‌راستا و هم‌سو مورد انتظار است.

حجت‌الاسلام علیرضا سیاحت، رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان نیز در این مراسم گفت: توجه به گام دوم انقلاب، توجه به دانش‌بنیان شدن اداره تبلیغات اسلامی با تشکیل کمیته‌های مسأله‌محور، اهمیت به رسانه و طراحی مدل رسانه‌ای، تشکیل شبکه راهبران و برنامه‌های ویژه در حوزه بانوان و گسترش فعالیت‌های آموزشی و پرورشی از جمله کارهایی است که باید انجام شود.

 در آستانه سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی در یکم تیرماه ۱۳۶۰  در اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و  با حضور فرماندار اصفهان و مسؤولان سیاسی و انتظامی و جامعه مداحان و هیأت‌های مذهبی و روحانیون، رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × 5 =