صفحه اصلی » اجتماعی » «صنعتکار» رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش اصفهان شد

«صنعتکار» رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش اصفهان شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در حکمی احسان صنعتکار را به عنوان رئیس اداره استعدادهای درخشان اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان منصوب کرد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۳۲ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در حکمی احسان صنعتکار را به عنوان رئیس اداره استعدادهای درخشان اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان منصوب کرد.

کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان، مسؤول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان، عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان و قائم‌مقام جمعیت فرهنگیان جوان استان از جمله سوابق صنعتکار است؛ وی متولد سال ۱۳۷۳ و دانشجوی دکتری جامعه‌شناسی دانشگاه کاشان است.

محمدرضا ابراهیمی، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار داشت: یک جوان خوشفکر از امروز سکاندار اداره استعدادهای درخشان خواهد بود که با توجه به اهمیت مدارس تیزهوشان که عصاره مدارس محسوب می‌شوند، باید نگاه ویژه به آن‌ داشت.

وی افزود: بهترین و ارزشمندترین سرمایه اجتماعی هر جامعه‌ای، نیروی انسانی آن است که باید به صورت خاص به آن توجه شود.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: به طور معمول افرادی که تولید علم می‌کنند و یا فکر و اندیشه والایی دارند، در دوران دانش‌آموزی در مدارس تیزهوشان تحصیل می‌کنند که نشان از اهمیت بالای این مدارس دارد.

ابراهیمی بیان داشت: مأموریت اداره ‌استعدادهای درخشان، صرفا مدارس تیزهوشان نیست، چرا که ممکن است افرادی به دلایل مختلف خارج از این مدارس باشند و نیاز است که توجه ویژه به آن‌ها نیز شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 − 13 =