صاحب نیوز

164561902

آغاز به کار ستاد اسکان تابستانه فرهنگیان در استان اصفهان از اول تیرماه

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: اسکان فرهنگیان از تاریخ اول تیرماه با خدمت‌رسانی 105 مدرسه در سطح شهر اصفهان آغاز خواهد شد.

کدخبر: 1095581
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ @ ۱۲:۴۰


به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی منتجب، رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در رابطه با اسکان فرهنگیان در ایام تعطیلات تابستان اظهار داشت: اسکان فرهنگیان از تاریخ اول تیرماه با خدمت‌رسانی 105 مدرسه در سطح شهر اصفهان آغاز خواهد شد.

وی افزود: این خدمات در قالب 1000 فضای اسکان در اختیار فرهنگیان عزیز و عموم مردم قرار داده خواهد شد.

منتجب ادامه داد: برای این کار دو ستاد اسکان در ورودی‌های شهر اصفهان از سمت تهران و شیراز در نظر گرفته شده تا خدمت‌رسانی تسهیل شود.

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان بیان داشت: یکی از ستادهای اسکان در خیابان کاوه روبروی ترمینال و در دبیرستان امام خمینی(ره) قرار دارد که با مسؤولیت آقای بهشتی و با شماره تلفن 34540052 در خدمت مسافران محترم خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: ستاد اسکان دیگری نیز بعد از ترمینال صفه در خیابان هزار جریب، کوی امام در هنرستان خوارزمی برای راهنمایی مسافران در نظر گرفته شده که با مدیریت آقای حسینی با شماره تلفن 36752585 آماده خدمت‌رسانی است.

منتجب گفت: علاوه بر این، ما ظرفیت اسکان اردوگاهی بالغ بر 2000 تخت و کانون‌ها با 1000 تخت و فضاهای آموزشی با 700 تخت را نیز در اختیار داریم که در اختیار مسافران قرار خواهیم داد.

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم با 137 شهرداری هم انجام شده که هرکسی که نیاز به اسکان داشت، بتواند از امکانات آموزش و پرورش استفاده کند.

وی گفت:  سعی شده در همه مدارس امکانات اسکان از قبیل فرش، تلویزیون و پتو قرار داده شود تا بتوان به مسافران خدمت رسانی کرد.

منتجب در پایان درباره سایر مناطق استان اصفهان نیز گفت: در مناطق ییلاقی شهرستان از قبیل خوانسار، فریدن، چادگان، سمیرم و … نیز به جهت گردشگرپذیر بودن آنان ستاد اسکان آماده خدمت‌رسانی به فرهنگیان خواهد بود.

انتهای پیام/