صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » طرح جدید جمع‌آوری پسماند تر منجر به تعدیل نیرو نمی‌شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:

طرح جدید جمع‌آوری پسماند تر منجر به تعدیل نیرو نمی‌شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: طرح جدید شهرداری اصفهان برای جمع‌آوری پسماند تر منجر به تعدیل نیرو و کاهش پرداختی به کارکنان شهرداری نمی‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۴ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ ابوالفضل قربانی با اعلام این خبر گفت: طرح جدید شهرداری اصفهان برای جمع‌آوری پسماند تر در روزهای هفته برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان است و مجموعه‌ای که این وظیفه را بر عهده دارند، باید با نظم و انضباط این کار را انجام دهد.

وی توجه و مشارکت شهروندان با این برنامه را ضروری دانست و افزود: تحقق این برنامه نیازمند فرهنگ‌سازی و آموزش به شهروندان است.

قربانی با تأکید بر اینکه اجرای این طرح منجر به تعدیل نیرو، کاهش هزینه و کاهش پرداختی به کارکنان نمی‌شود، عنوان کرد: با ارائه این نوع خدمات قصد کاهش نوع خدمت در حوزه خدمات شهری به شهروندان را نداریم و تاکنون چنین بحثی مطرح و تصمیمی گرفته نشده است.

به گفته نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در طرح جدید جمع‌آوری پسماند تر، از 4 تیرماه پسماند‌های تر به جای روزهای زوج و فرد تقویمی طبق روزهای زوج و فرد هفته جمع‌آوری می‌شوند.

قربانی با اشاره به افزایش چشمگیر هزینه‌های جمع‌آوری پسماند اظهار کرد: در حال حاضر میزان تولید پسماندها در شهر اصفهان از حد استاندارد بالاتر و به ازای هر نفر حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ گرم است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × 5 =