صفحه اصلی » استان اصفهان » کاهش کیفیت هوای اصفهان به دنبال خیزش گرد و خاک

کاهش کیفیت هوای اصفهان به دنبال خیزش گرد و خاک

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: به دلیل خیزش گردوخاک همراه با باد شدید به‌ویژه در نیمه شرقی و قدری نفوذ گرد و غبار از غرب کشور، در سطح استان کاهش دید و کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود

تاریخ انتشار: ۱۹:۰۷ - جمعه ۱۴۰۱/۰۴/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ آسیه آقایی، کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به وضعیت هوای استان اظهار داشت: نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر موج ضعیف طی امروز و استقرار جوی پایدار تا اواسط هفته آینده بر روی استان است.

وی افزود: بر این اساس وضعیت جوی امروز در اکثر مناطق به‌صورت صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

آقایی بیان کرد: امروز به دلیل خیزش گردوخاک همراه با باد شدید به‌ویژه در نیمه شرقی و قدری نفوذ گرد و غبار از غرب کشور، در سطح استان کاهش دید و کیفیت هوا نیز پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان یک تا ۳ درجه کاهش خواهد داشت، گفت: بیشینه دمای هوای شهر اصفهان ۳۹ و کمینه فردا صبح ۲۲ درجه سانتی‌گراد و میمه با ۱۱ و زواره با ۴۶ درجه سانتی‌گراد به ترتیب خنک‌ترین و گرم‌ترین نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ده − 2 =