صفحه اصلی » ورزشی » آغاز رقابت‌های تکواندو آسیا با درخشش پومسه‌روهای اصفهانی

آغاز رقابت‌های تکواندو آسیا با درخشش پومسه‌روهای اصفهانی

رقابتهای تکواندو پومسه قهرمانی آسیا با درخشش پومسه‌روهای اصفهانی همراه شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸ - شنبه ۱۴۰۱/۰۴/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ رقابت‌های تکواندو پومسه قهرمانی آسیا در حالی به میزبانی کره جنوبی پیگیری شد که تیم ملی ایران با درخشش ورزشکاران استان اصفهان مدال‌های ارزشمندی را کسب کرده است.

مدال آوران اصفهانی به شرح ذیل می باشند:
-مدال طلا تیمی دو نفره و نقره تیمی سه نفره توسط حسین بهشتی
-مدال نقره انفرادی و مدال نقره تیمی سه نفره توسط علی نادعلی
-مدال نقره تیمی دو نفره توسط مهسا صادقی
-مدال نقره انفرادی توسط مرجان سلحشوری
-مدال برنز ابداعی توسط یاسمن لیموچی

در بخش تیمی 3 نفره و در رده سنی بالای ۳۰ سال علی نادعلی ، حسین بهشتی و اکبر فروزان به مصاف نمایندگان کره جنوبی رفتند و در نهایت با کسب 7.55 امتیاز به مدال ارزشمند نقره رسیدند.

همچنین علی نادعلی در انفرادی رده سنی بالای ۳۰ سال بعد از یک دور استراحت، در مرحله یک چهارم نهایی با امتیاز ۷.۶۰ به برتری رسید. ملی پوش اصفهانی در ادامه با پیروزی برابر «عثمان بولارس» حریف قطری با کسب امتیاز ۷.۷۴ به فینال رسید. نادعلی نهایتا با کسب 7.62 امتیاز برابر «جائه اوک جان» از کره جنوبی به رتبه دوم بسنده کرد و مدال نقره را بر گردن آویخت.

در بخش انفرادی زیر 30 سال نیز مرجان سلحشوری که با برتری برابر «پاراباتی» از کشور نپال توانست به فینال برسد، نهایتا برابر «سئونگ مین یو» از کره جنوبی نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

در بخش تیمی دو نفره بالای 30 سال نیز ترکیب بهشتی و فرمند پارسا با غلبه بر «کائو لو و والت» از چین تایپه مدال طلا را به دست آوردند. تیمی دو نفره ایران در این بخش در ابتدا با کسب 7.50 امتیاز برابر نمایندگان قطر به برتری رسیدند. در بخش تیمی دو نفره زیر 30 سال نیز ترکیب صادقی و مهربان در ابتدا برابر نمایندگان ویتنام به برتری رسیدند و در فینال با واگذاری نتیجه مقابل چین تایپه به مدال نقره بسنده کرد.

این رقابت ها در سالن «هوبان» شهر چانچئون جریان دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

بیست + 18 =