صفحه اصلی » استان اصفهان » کشف 50 هزار تن گندم احتکاری توسط سازمان اطلاعات سپاه اصفهان

کشف 50 هزار تن گندم احتکاری توسط سازمان اطلاعات سپاه اصفهان

با رصد اطلاعاتی نیرو‌های سازمان اطلاعات سپاه اصفهان ۵۰ هزار تن گندم دولتی احتکارشده در یکی از کارخانه‌های تولید آرد در حومه اصفهان کشف و ضبط شد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۱ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ در پی دریافت گزارشات مردمی از طریق سامانه ۱۱۴ و طی رصد هوشمندانه نیروهای سازمان اطلاعات سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان و با حضور کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی،  بیش از ۵٠ هزار تن گندم احتکار شده با ارزش تقریبی ۵۵ هزار میلیارد ریال در یک کارخانه آرد کشف و ضبط شد که این پرونده برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال می‌شود.

ابراهیم عباسی، بازرس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان در این باره اظهار کرد: صاحب این کارخانه سهمیه گندم دولتی را دریافت کرده بود تا به آرد یارانه‌ای تبدیل و به نانوایی‌ها عرضه کند.

وی با بیان اینکه گندم‌های دولتی در یک سوله به ارتفاع ۱۵ متر و عرض ۴۵ و طول ۵۰ متر و یک مخزن در عمق ۱۶ متری زمین احتکار شده بود گفت: صاحب این کارخانه موجودی گندم دولتی دریافت شده را صفر اعلام کرده و مدعی شده بود این گندم‌ها را از بازار آزاد تهیه کرده، اما با توجه به اینکه موجودی گندم داخل انبار بسیار زیاد و در حدود ۵۰ هزار تن بود، ما از وی درخواست کردیم تا مستندات مربوط به خرید این میزان گندم از بازار آزاد را به ما ارائه کند؛ اما هیچ سندی مبنی بر خرید از بازار آزاد ارائه نداد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نوزده − 4 =