صفحه اصلی » استان اصفهان » هوشمندی پلیس راهور، راز خودرو متخلف را برملا کرد

هوشمندی پلیس راهور، راز خودرو متخلف را برملا کرد

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از توقیف یک دستگاه خودروی BMV متخلف با هوشیاری مأموران این پلیس در طرح برخورد با دور دور کردن خودروها خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۹ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان اظهار داشت: شب گذشته مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان حین اجرای طرح برخورد با دور دور کردن خودروها در شهر اصفهان یک دستگاه خودروی BMV اقدام به ایجاد آلودگی صوتی و دور دور باعث ایجاد مزاحمت و سلب آسایش شهروندان شده بود را شناسایی و با یک اقدام به موقع توقیف کردند.

وی با بیان اینکه در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، خودروی مذکور از یکی از شهرستان های استان به شهر اصفهان آمده تا در دور دور کردن در شهر اصفهان شرکت کند، گفت: با هوشیاری مأموران پلیس راهور مشخص شد رنگ این خودرو مشکی بوده و راننده رنگ آن را کاور کرده و به خاکستری و نقره‌ای تغییر داده است.

وی افزود: علاوه بر اعمال قانون به دلیل شرکت در دور دور به مرجع قضائی معرفی می‌شود و با دستور مقام قضایی پس از جدا کردن برچسب غیر استاندارد از روی وسیله نقلیه از پارکینگ ترخیص خواهد شد.

 محمدی با بیان اینکه برابر اقرار راننده خودرو وی بابت تغییر رنگ خودروی خود ۳۰۰ میلیون تومان هزینه کرده است به کسانی که قصد چنین کاری دارند هشدار داد و بیان کرد: براساس ماده ۳۰ قانون رسیدگی به جرایم و تخلفات رانندگی، رنگ جزو ارکان اصلی وسیله نقلیه به شمار می‌آید و هیچ کس بدون اخذ مجوز از پلیس راهور اجازه تغییر این رکن در خودرو نخواهد داشت.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تداوم طرح برخورد با دور دور کردن خودروهایی که شب‌ها باعث سلب آسایش شهروندان می‌شوند خبر داد و خاطرنشان کرد: پلیس راهور استان اصفهان قاطعانه با رانندگان هنجارشکنی که نظم و امنیت شهرها را مختلف کرده و آرامش را از شهروند سلب کنند برخورد کرده و آن‌ها را به مرجع قضایی معرفی می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 + 17 =