صفحه اصلی » استان اصفهان » تکریم و معارفه ریاست دانشگاه پیام نور مرکز نایین برگزار شد

تکریم و معارفه ریاست دانشگاه پیام نور مرکز نایین برگزار شد

 مراسم تکریم و معارفه ریاست دانشگاه پیام نورمرکز نایین با حضور  رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان،  رجبی مدیر روابط عمومی استان، فیروزی فرماندار شهرستان نایین، و صفری و جلالپور مسئولان دفاتر امام جمعه و نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و همکاران علمی و اداری مرکز برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۶

به گزارش صاحب نیوز؛  مراسم تکریم و معارفه ریاست دانشگاه پیام نورمرکز نایین با حضور  رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان،  رجبی مدیر روابط عمومی استان، فیروزی فرماندار شهرستان نایین، و صفری و جلالپور مسئولان دفاتر امام جمعه و نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و همکاران علمی و اداری مرکز برگزار شد.

کوه کن رییس سابق مرکز ضمن خیر مقدم به حضار به تشریح اقدامات خود در طی حدود هفت سال تصدی ریاست مرکز نایین کرد و ضمن ابرازخرسندی و اعلام رضایت از کارکنان مرکز نایین در دوران تصدی خود با تبریک به خانم  قریشی برای وی آرزوی موفقیت در پست ریاست مرکز را کرد
 در ادامه مختاری رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان از تلاش‌ها ‌و زحمات کوه کن و کارکنان مرکز در پیشبرد اهداف دانشگاه تشکر و قدردانی کرد، وی رویکرد جدید دانشگاه را مبتنی بر شعارهای دولت جدید دانسته و خواستار همکاری متقابل مسئولان شهرستان و دانشگاه جهت پیشرفت بیشتر پیام نور مرکز نایین شد.
مختاری ابراز امیدواری کرد با همکاری اعضای علمی و کارکنان مرکز ضمن ایجاد رشته های کارشناسی ارشد و رشته های جدید کارشناسی، در آینده نزدیک شاهد رونق بیش از پیش دانشگاه پیام نور نایین باشیم.
در ادامه مراسم فرماندار نایین ضمن تقدیر از رییس و کارکنان دانشگاه پیام نور مرکز نایین جهت کمک به رشد و پویایی علمی دانشجویان نایینی و نیز برگزاری چندین دوره کنکور سراسری، اولویت فعلی ریاست جدید مرکز را برگزاری هر چه باشکوه تر این رویداد ملی دانست.
خانم  قریشی رییس جدید مرکز با ذکر این نکته که قبول مسئولیت در این شرایط بدون همکاری کارکنان و اساتید مرکز کاری بسیار سخت و ناشدنی است، همکاری همه کارکنان و اعضای علمی را خواستار شد.
در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر و تندیس یادبود از زحمات کوه کن تشکر و قدردانی بعمل آمد؛ همچنین مختاری ریاست دانشگاه پیام نور استان اصفهان به همراه فیروزی فرماندار شهرستان نایین از محل برگزاری آزمون سراسری بازدید کرد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نه − 1 =