صفحه اصلی » استان اصفهان » بهره مندی 80 خانواده پرنوزاد اصفهانی از حمایت کمیته امداد

بهره مندی 80 خانواده پرنوزاد اصفهانی از حمایت کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از ارائه خدمات حمایتی به 80 خانواده دارای فرزند چندقلو(سه قلو و بیشتر) اصفهانی خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۶

به گزارش صاحب نیوز؛  کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، بیان داشت: این نهاد با توجه به سیاست های جمعیتی و با هدف تحکیم و تعالی نهاد خانواده و ترغیب آنها به فرزندآوری، برای رسیدن به نرخ باروری مناسب و جمعیت مطلوب، به خانوارهای پرنوزاد رسیدگی و از آنها حمایت می کند.
کریم زارع با اشاره به اینکه خانواده های پرنوزاد پس از بررسی نیازمندی، از خدمات این نهاد بهره مند می شوند، ادامه داد: سال گذشته 6 میلیارد و 850 میلیون تومان، کمک بلاعوض و تسهیلات بانکی بدون سود برای تامین قسمتی از هزینه های مورد نیاز 80 خانواده صاحب نوزادان سه قلو و بیشتر پرداخت شده است.
وی با تاکید به پرداخت ماهیانه مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان برای خرید شیر خشک و پوشک تا پایان 24 ماهگی کودکان به‌حساب هر خانوار، افزود: ارایه تسهیلات اشتغال تا سقف 100 میلیون تومان، پرداخت حداکثر تا ۱۵ میلیون تومان کمک هزینه معیشت و همچنین 30 میلیون تومان تسهیلات درمان، دیگر موارد حمایتی از این خانواده ها است.
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان، کمک به تهیه مسکن مناسب برای این خانواده ها را علاوه بر تامین هزینه‌های جاری نوزادان، از مهمترین حمایت ها مطرح کرد و گفت: با مساعدت خیران ۵۰ تا 100 میلیون تومان به شکل کمک های بلاعوض و ۳۰ میلیون تومان تسهیلات مسکن، به خانواده های دارای سه قلو و بیشتر ارائه می شود.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یازده + چهار =