صفحه اصلی » اجتماعی » رسیدگی به ۳۴۸ پرونده حقوقی مددجویان اصفهانی در سه ماه نخست سال جاری

رسیدگی به ۳۴۸ پرونده حقوقی مددجویان اصفهانی در سه ماه نخست سال جاری

در سه ماهه نخست سال جاری، 348 پرونده حقوقی مددجویان اصفهانی در جلسات قضایی و دادرسی رسیدگی شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۳ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ جواد کرانی رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با اشاره به اینکه عمده دعاوی مددجویان در حوزه مباحث حقوقی است، اظهار داشت: در سه ماهه سال جاری ۳۴۸ پرونده حقوقی در قالب ۸۰۰ خدمت شامل: تنظیم اظهارنامه، لوایح، دادخواست، شکواییه، حضور در جلسات دادرسی و غیره انجام شده است.

جواد کرانی با تاکید به اینکه وکلای خیر، همه روزه در سطح استان به مددجویان مشاوره حقوقی می دهند، گفت: در سال گذشته نیز هزار و ۱۳۸ پرونده مورد بررسی قرار گرفته و بیش از ۳ هزار خدمت حقوقی به مددجویان کمیته امداد استان ارائه شده است.

رییس اداره حقوقی و امور نمایندگان استان افزود: ۳۱ اداره، خدمات حقوقی به مددجویان کمیته امداد را از طریق میز خدمت و با استفاده از ۶۲ وکیل نیکوکار انجام می دهند، همچنین در سال گذشته ۹۷ نفر از مددجویان به کانون وکلای دادگستری معرفی و نسبت به تعیین وکیل معاضدتی اقدام شد.
وی بیشتر خدمات حقوقی به مددجویان را مرتبط با امور خانواده دانست و گفت: با پیگیری های انجام شده در سال گذشته و با احقاق حقوق آنها، ۱۵ نفر توانمند شده و از حمایت کمیته امداد خارج شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده − چهارده =