صفحه اصلی » استان اصفهان » ثبت نام بیش از ۱۶ هزار مستاجر اصفهانی برای تسهیلات کمک ودیعه مسکن

ثبت نام بیش از ۱۶ هزار مستاجر اصفهانی برای تسهیلات کمک ودیعه مسکن

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در سال جاری تاکنون بیش از ۱۶ هزار مستاجر اصفهانی متقاضی بهره‌مندی از تسهیلات کمک ودیعه مسکن بوده‌اند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۸

به گزارش صاحب نیوز؛  علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص جزئیات تسهیلات اعطا شده برای کمک ودیعه مسکن در استان اصفهان اظهار داشت: از ۱۲ خردادماه ۱۴۰۱ که ثبت‌نام برای وام کمک ودیعه مسکن آغاز شد تاکنون ۱۶ هزار و ۶۹۸ نفر در سطح استان اصفهان متقاضی بهره‌مندی از این تسهیلات بوده و اقدام به ثبت‌نام کردند.

 وی با بیان اینکه اعطای این تسهیلات به متقاضیان حائز شرایط در حال انجام است، اذعان داشت: در سال ۱۳۹۹ به ۱۱ هزار و ۵۵۳ متقاضی و در سال ۱۴۰۰ به تعداد ۱۶ هزر و ۲۴ متقاضی در سطح استان اصفهان وام کمک ودیعه مسکن پرداخت شده است.

قاری‌قرآن بیان داشت: ثبت‌نام برای وام کمک ودیعه مسکن از طریق سامانه‌ جامع طرح‌های حمایتی مسکن وزارت راه و شهرسازی به نشانی saman.mrud.ir در بخش ثبت‌نام تسهیلات کمک ودیعه انجام می‌شود.

 وی با اشاره به اینکه سقف تسهیلات کمک ودیعه مسکن در مرکز استان اصفهان و سایر نقاط شهری به ترتیب ۷۰ و ۴۰ میلیون تومان است. تاکید کرد: افرادی که متقاضی دریافت تسهیلات ودیعه و اجاره مسکن هستند باید دارای اجاره‌نامه و کد رهگیری باشند.

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: نرخ سود تسهیلات ودیعه مسکن ۱۸ درصد و طول دوره بازپرداخت ۵ساله است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

بیست − 13 =